Princas Harry ir Meghan Markle jau planuoja antrą kūdikį

Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-22 08:00
Gegužę pirmagimio Archie susilaukę Sasekso hercogai Harry ir Meghan jau galvoja ir apie antrą atžalą.

Naujieną, kad pora ateinančiais metais planuoja susilaukti antrosios atžalos Us Weekly patvirtino ir artimas Meghan ir Harry šaltinis. „Šiuo metu pagrindinis jų prioritetas – šeima“, – teigė jis.

Princas žmonių jau pradėjo klausinėti, koks jausmas yra auginti du vaikus. Šio mėnesio pradžioje Meghan ir Harry lankėsi kareiviams, tarnaujantiems armijoje, skirtame renginyje.

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/ SCANPIX nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/ SCANPIX nuotr.

Žinoma, hercogai nepraleido progos artimiausi susipažinti ir pabendrauti su kareivių šeimomis. Kaip teigia renginio dalyviai, Harry ypatingai domėjosi, kaip sekasi šeimoms auginančioms du vaikus.

„Harry labai įdomu, kaip pasikeičia gyvenimas atsiradus antrai atžalai. Visi labai jį drąsino pradėti planuoti kūdikį“, – pasakojo renginio viešnia Susie Stringfellow. 

Apie tai, kad Harry svajoja ateityje turėti du vaikus – princas buvo prasitaręs ir savo interviu, rugsėjo mėnesio britiškojo „Vogue“ žurnalo numeryje, kurio redaktore tą kartą buvo tapusi jo žmona Meghan.

Pokalbio metu princas Harry su daktare Goodall padiskutavo ir apie planetos ateitį. 

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

„Mes esame vienintelė rūšis šioje žemėje, kuri galvoja, kad ši vieta priklauso tik mums“, – svarstė princas Harry.

Harry prisipažino, kad po to, kai susilaukė pirmagimio Archie – į „bauginančias“ ateities prognozes pradėjo žiūrėti kur kas rimčiau.

„Keisčiausia, kad dėka žmonių, kuriuos esu sutikęs per įvairiausias savo keliones, aš visada turėjau ryšį su gamta. Dabar į tai žiūriu kitaip, net nekyla klausimų“, – kalbėjo princas Harry. 

„Manau, kad vieta, kurioje mes gyvename yra pasiskolinta. Todėl mes turime stengtis po savęs ateities kartoms ją palikti gražesnę nei radome“, – tęsė Sasekso hercogas. 

Daktarė Goodall per interviu pasijuokė iš kartą juokais Harry pasakytos frazės, kad jis nenori turėti „per daug vaikų“.

„Daugiausiai norėčiau dviejų“, – atsakė jis.

Naujausi straipsniai