Princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle pirmą kartą nufotografuoti drauge

Princas Harry ir Meghan Markle / Vida Press ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-15 15:00
Britų princas Harry (32 m.) ir JAV aktorė Meghan Markle (35 m.) nebeslepia savo santykių – pora trečiadienį vakare buvo pastebėta viešumoje, išsirengusi pasižiūrėti spektaklio netoli Londono Vest Endo, rašo „People“.

Nors šis pasimatymas ir nebuvo debiutas ant raudonojo kilimo, tai pirmasis kartas, kai Harry ir Meghan nufotografuoti kartu po spalio mėnesį paskelbto patvirtinimo, kad jie kelis pastaruosius mėnesius rimtai susitikinėja.

Kaip matyti bulvarinio laikraščio „The Sun“ gauta nuotrauka, princas ir jo mergina, kurie buvo su paltais ir kepurėmis, šalia vienas kito ėjo Pikadilio gatve ir Šaftsberio prospektu.

Į teatrą jiedu susiruošė pora dienų po to, kai pirmadienį vakare buvo pastebėti Londono parduotuvėje „Pines and Needles“ drauge perkantys puošmenas Kalėdų eglutei.

Įsimylėjėliai ne tik subtiliai reiškė savo jausmus papuošalais su inicialais ir tokiomis pačiomis apyrankėmis, bet ir ėmė drauge leisti daug laiko.

„Jis dėl jos labai rimtai nusiteikęs“, – neseniai „People“ sakė šaltinis.

Los Andžele gimusi aktorė į Londoną atvyko praėjus savaitei po susitikimo su Harry Kanadoje, į kurią princas užsuko ne visai pakeliui namo, baigęs dviejų savaičių kelionę Karibuose.

Tačiau „People“ šaltiniai abejoja, kad pora dalyvaus kokiuose nors karališkosios šeimos kalėdiniuose renginiuose.

„Labai abejoju, kad ji bus čia, – sakė vienas informuotas šaltinis. – Bet jei Harry ko nors paprašytų, ji pasakytų „taip“, nes jį dievina.“

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai