Princas Harry į publiką Londone kreipėsi mėgstamiausia žmonos Meghan citata

Princas Harry ir Meghan Markle/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-06 16:57
Sasekso hercogienė Meghan nustebino karališkosios šeimos gerbėjus vieno renginio, skirto paskatinti jaunimą įsitraukti į socialines iniciatyvas, metu. Besilaukianti moteris pasirodė Vemblyje esančioje arenoje, Londone, po to, kai Harry pasakė įkvepiančią kalbą jo paklausyti susirinkusiems jaunuoliams.

Meghan Markle paliko didžiulį įspūdį jauniems Anglijos gyventojams, kai atvyko į tobulėti ir veikti skatinantį renginį, vykusį SSE arenoje.

Princas Harry jaunimo dienai parengė įkvepiančią kalbą, kvietė žmones daugiau laiko ir dėmesio skirti socialinėms iniciatyvoms, įsitraukti į aplinkos problemų aptarimą.

Po kalbos jis šypsodamasis tarė: „Dabar einu pabandysiu ant scenos „užsitempti“ savo žmoną“.

Princas Harry ir Meghan Markle/Vida Press nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle/Vida Press nuotr.

Apsikabinęs Meghan, kuri net nebandė išsisukti nuo prisistatymo susirinkusiai publikai, Harry kalbėjo toliau: „Aš esu su tavimi, ir mes esame su jumis.“

Netrukus mama tapsianti Meghan susirinkusiems buvo tikra staigmena, mat iki renginio pranešta tik apie Harry, kaip vieną iš pranešėjų, o hercogienės niekas pamatyti nesitikėjo.

Harry jaunuoliams toliau pacitavo Martiną Liutherį Kingą Jr., pabrėždamas, jog tai – viena dažniausiai kartojamų jo žmonos frazių: „Tamsa negali išsklaidyti tamsos, tik šviesa gali tą padaryti. Neapykanta negali išsklaidyti neapykantos, gali tik meilė.“

Publika porą Londone palydėjo šilčiausiomis ovacijomis.

Naujausi straipsniai