Princas Harry atšventė 37-ąjį gimtadienį: karališkoji šeima pasidalijo nostalgiškais kadrais

Princas Harry / SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-15 21:34
Nuo oficialių karališkosios šeimos pareigų atsitraukęs princas Harry rugsėjo 15 d. švenčia 37-ąjį gimtadienį. Šią šventę Sasekso hercogas kartu su žmona Meghan Markle ir vaikais sutiko JAV, visgi karališkosios šeimos sveikinimai, be jokios abejonės, jį pasiekė ir čia.

Kaip rašo portalas „People“, princas Harry 37-ojo gimtadienio proga Santa Barbaroje, JAV, rengė ramią šventę su žmona Meghan, dvejų metų sūnumi Archie ir trijų mėnesių dukrele Lilibet.

Visgi gimtadienio sveikinimai skriejo ir iš Jungtinės Karalystės – 37-ojo gimtadienio proga princą Harry sveikino jo šeimos nariai. Tiesa, kaip pastebėjo užsienio žiniasklaida, šių metų karališkosios šeimos sveikinimai lakoniškesni, tačiau ne mažiau nostalgiški.

Ankstų trečiadienio rytą gimtadienio sveikinimas, skirtas princui Harry, paviešintas oficialioje Bakingemo rūmų paskyroje, iš kurios linkėjimus anūkui siuntė karalienė Elizabeth II. 

Kaip niekad lakonišką sveikinimą sukaktuvininkui socialiniuose tinkluose brūkštelėjo ir princas Williamas su žmona Kate Middleton, pasidaliję viena fotografija. 

„Su gimtadieniu, princai Harry“, – rašė jie. 

Velso princas Charlesas taip pat pasidalijo keliomis Harry gyvenimo akimirkomis. Rodos, Harry tėvas rugsėjo 15-ąją nusikėlė į prisiminimus – vienoje iš fotografijų Sasekso hercogas užfiksuotas dar paauglystėje.

 

Pastaruoju metu princo Harry ir jo šeimos santykiai žiniasklaidoje vadinami įtemptais. Karališkosios šeimos gerbėjai viliasi, kad plačiau apie šeimos situaciją jau visai netrukus papasakos pats Sasekso hercogas – princas Harry prieš kurį laiką pažadėjo, kad kitąmet pasirodys jo prisiminimų knyga.

Pasak Sasekso hercogo, knygoje bus pasakojama apie nuolatinį gyvenimą viešumoje, tarnystę kariuomenėje, santuoką bei tėvystę.

Fotogalerija: 

Naujausi straipsniai