Princas Harry atsisakė savo karališkosios šeimos pavardės: „Kreipkitės į mane tiesiog Harry“

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-16 09:11
Prieš daugiau nei kelias savaites Jungtinės Karalystės princas Harry ir jo žmona Meghan Markle oficialiai atsisakė karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso ir pradėjo prieštaringai vertinamą naują gyvenimą Jungtinėse Valstijose.

Atsisakęs statuso, princas Harry oficialiuose dokumentuose atsisakė ir kreipinio „Jo karališkoji didenybė“ bei Mountbatteno-Windsoro šeimos pavardės.

Paskutinio karališkojo renginio metu, kviesdama Sasekso kunigaikštį į sceną, renginio vedėja Ayesha Hazarika jo prašymu kreipėsi kaip į „tiesiog Harry“.

„Sasekso kunigaikštį nuo šiol vadinsime Harry. Taigi, ponios ir poniai, parodykime, kaip šiltai Škotija pasitinka Harry“, – pranešė renginio vedėja.

Princas Harry su sūnumi Archie/Soc. tinklų nuotr.
Princas Harry su sūnumi Archie/Soc. tinklų nuotr.

Princas Harry ir Meghan Markle taip pat paskelbė įkuriantys naują labdaros fondą, kuriam suteiktas „Archewell“ pavadinimas. Naujasis pavadinimas yra kilęs iš graikiško žodžio „Arche“, reiškiančio „veiksmo šaltinį“. Pranešama, kad šis žodis tapo įkvėpimu dėl poros 11 mėnesių sūnaus Archie vardo.

Pora jau anksčiau yra sakiusi, kad Labdaros organizacijos veikla apims emocinę paramą grupėms, švietimą per multimedijas, gerovę skatinančios interneto svetainės kūrimą ir kitus dalykus. 

Kol kas daugiau informacijos apie naują organizaciją nėra, kadangi planus pristabdė COVID-19 pandemija, tačiau pora tikina parengsiantys atskirą pranešimą „tinkamu metu“.

 

 

Naujausi straipsniai