Princas George'as švenčia pirmąjį gimtadienį: Kensingtono rūmuose – privatus vakarėlis

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su sūnumu George'u / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-22 06:20
Lygiai prieš metus liepos 22-ąją Londone pasaulį išvydo būsimasis Jungtinės Karalystės karalius – princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine sūnus George'as.

Pernai tokiu pačiu metu princo gimimą audringai šventė visa Didžioji Britanija, o ilgai lauktas naujagimis tapo pagrindine viso pasaulio žiniasklaidos dienos tema. Šiemet liepos 22-oji – gerokai ramesnė, o svarbią progą mažojo princo tėvai panoro paminėti tyliai, ramiai ir tik pačių artimiausių šeimos narių apsuptyje.

Kaip „Us Weekly“ sakė karališkųjų rūmų atstovas, princo George'o gimtadienis bus paminėtas privačiai, be jokios pompastikos.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Šeima gimtadienį paminės privačiai Kensingtono rūmuose su artimiausiais giminaičiais ir draugais“, – sakė karališkosios poros atstovas spaudai.

Vienas šaltinis iš karališkosios šeimos aplinkos dar pridūrė, kad George'o gimtadienio proga planuojamas britų mėgiamas arbatos vakarėlis, kuris, jeigu oras leis, iš rūmų persikels į sodą.

Žinoma, kad princo George'o gimtadienio šventėje be jo tėvų tikrai bus prosenelė karalienė Elizabeth II, jo dėdė princas Harry bei Middletonų šeima – Catherine tėvai bei sesuo ir brolis. Jubiliato senelis Charlesas su hercogiene Camilla vakarėlyje nedalyvaus, mat tuo metu su oficialiu vizitu bus Škotijoje.

Kuklios dovanos

Prabangių dovanų bent jau iš tėvų mažasis princas negaus – Williamas ir Catherine sūnui žada padovanoti drabužėlių ir medinių žaislų.

„Williamas ir Kate nenori jo išlepinti. Jis jau yra gavęs tiek daug dovanų iš visų, kad viskam net trūksta vietos!“ – sakė šaltinis. Ir tai neabejotinai tiesa – per kiekvieną oficialų pasirodymą žmonės Williamui ir Catherine dovanoja įvairiausias dovanas, skirtas mažajam princui.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Gimtadienio proga – paroda Bakingamo rūmuose

Nors karališkieji rūmai jokių specialių iškilmių George'o gimtadienio proga neorganizuoja, tačiau ši graži proga neliks nepaminėta.

Nuo ateinančio šeštadienio Bakingamo rūmuose veiks paroda „Karališka vaikystė“, kurioje turistai galės pamatyti per 250 metų sukauptus žaislus ir drabužėlius, kurie priklausė karališkosios šeimos nariams, bei iki šiol niekur nematytų jų vaikystės nuotraukų. Paroda veiks iki rugsėjo pabaigos, o bilietai kainuos apie 20 svarų (87 Lt).

Tai pat karališkieji rūmai George'o gimtadienio proga išplatino tris oficialiais nuotraukas: viena jau buvo paviešinta princo gimtadienio išvakarėse, o kitos dvi, kurios mažasis princas su tėvais, pasirodė liepos 22-ąją.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama