Princui George'ui ir princesei Charlotte karališkose vestuvėse teks svarbios rolės

Princas George'as ir princesė Charlotte / Vida press.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-10 20:27
Princo Williamo ir Kate Middleton vaikai princas George'as ir princesė Charlotte penktadienį vyksiančiose princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvėse turės atlikti svarbius vaidmenis.
Princesei teks gėlių mergaitės rolė, princas gavo pažo vaidmenį. Vaikams tai ne pirmos vestuvės, kuriose jie turi atlikti svarbias pareigas – gegužę įvykusiose princo Harry ir Meghan Markle vestuvėse jie taip vykdė tas pačias užduotis.

Karalienės Elizabeth II anūkė, princesė Eugenie su ilgamečiu draugu Jacku Brooksbanku susižadėjo sausio mėnesį, kai įsimylėjėliai atostogavo Nikaragvoje. Jackas įteikė mylimajai gėlės formos žiedą su safyru – tokį pat, kokį princesės Eugenie tėvas princas Andrew įteikė jos motinai Jorko hercogienei Sarah.

Karališkoji pora susituoks šį penktadienį Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje. Toje pačioje koplyčioje, kur gegužę amžiną meilę vienas kitam prisiekė princas Harry ir Meghan Markle.
Princesė Eugenie ir jos sužadėtinis Jackas Brooksbankas į savo vestuves kvietė tokias įžymybes kaip Ellie Goulding, Jamesas Bluntas, seras Eltonas Johnas ir Amal bei George‘ą Clooney.

Naujausi straipsniai