Princas Charlesas tapo BBC orų berniuku

Princas Charlesas trumpam buvo tapęs BBC orų pranešėju. / Laidos stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį meteorologinę prognozę per BBC kanalą stebėję žiūrovai sulaukė pokšto. Televizijos ekrane orų berniuko amplua pasirodė ir apie orus Škotijoje šmaikščiai pasakojo pats Velso princas Charlesas (63).

Princas, kartu su savo žmona, Kornvalio hercogiene Camilla Škotijoje lankėsi per kasmetinę Holirudo savaitę (šventės pavadinimas kilo nuo Edinburge esančių Holirudo rūmų – red. past.), kuri skirta puoselėti Škotijos kultūrą.

Princo pasirodymas TV eteryje – ne atsitiktinis. BBC žinių vedėjas Sally Magnussonas orų pranešėjo darbą princui Charlesui patikėjo ypatingo įvykio proga – BBC Škotijos redakcija šį ketvirtadienį mini 60-ties metų transliavimo jubiliejų.

Tamsiu kostiumu ir dryžuotu kaklaraiščiu apsirėdęs princas pasirodė tarsi tikras profesionalas, išmanantis savo darbą. Gestikuliuodamas rankomis jis rodė vietas žemėlapyje ir užtikrintai pasakojo apie šalto ir drėgno oro sroves, pasirodysiančias Škotijoje artimiausiomis dienomis.

„Dieną visur bus šalta, oro temperatūra pakils iki 8 laipsnių ir sulauksime stipraus šiaurės rytų vėjo. Ačiū Dievui, kad tuo metu nebus valstybinės šventės!“ – su britiško humoro gaidele orus pranešinėjo Charlesas.

Skaitykite daugiau