Princas Charlesas švenčia 70-ies metų jubiliejų: pasidalijo naujomis karališkosios šeimos fotografijomis

Princas Charlesas švenčia 70-metį / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-14 08:37
Lapkričio 14-oji džiugi diena britų karališkoje šeimoje. Princas Charlesas šiandien švenčia 70-metį. Gimtadienio išvakarėse socialiniuose tinkluose pasidalyta naujomis karališkosios šeimos fotografijomis.

Itin jaukioje nuotraukoje princas Charlesas pozuoja su savo žmona Camilla, sūnumis princais Williamu ir Harry bei jų mylimosiomis Catherine ir Meghan. Atrodo, kad mažieji neklaužados George'as, Charlotte ir Louisas džiugina ir senelį.

Britų karališkoji šeima / „Scanpix“ nuotr.
Britų karališkoji šeima / „Scanpix“ nuotr.

Šeimos fotografija „Instagram“ socialiniame tinkle pasidalijo Kensingtono rūmai. Panašu, kad britų karališkoji šeima išgyvena kone geriausius savo laikus. Princą Charlesą supa jau trys anūkai, o pakeliui ir dar vienas anūkas arba anūkė – Sasekso hercogienė Meghan pavasarį turėtų pagimdyti dar vieną karališkosios šeimos atstovą.

Šie metai princui Charlesui – ypatingi. Jo didenybė gavo vyriausiojo redaktoriaus skiriamą Metų vyro apdovanojimą per kasmetinius GQ MAGAZINE vyrų apdovanojimus. Jį pagerbė už gyvenimo pasiekimus ir filantropišką veiklą.

Per 21 kartą vykusius apdovanojimus Velso princas Charlesas sakė šiek tiek šmaikščią kalbą. „Pirmiausia norėčiau atsiprašyti už tai, kad esu nederamai apsirengęs. Kai man pranešė, jog laimėjau Metų vyro apdovanojimą, pagalvojau, kad labiausiai man netiktų apdovanojimas susijęs su mada. Jos atžvilgiu, esu tarsi sustojęs laikrodis. Madingas būnu kartą per 25-erius metus.“

Kasmetiniai GQ Metų vyro apdovanojimai (2018 m.) / Vida Press nuotr.
Kasmetiniai GQ Metų vyro apdovanojimai (2018 m.) / Vida Press nuotr.

Princas Charlesas šiuo metu yra daugiau, nei 400 labdaringą veiklą vykdančių organizacijų šeimininkas. 50 metų jis vykdė filantropišką veiklą ir stengėsi dėl žmonių. Charlesas yra atsakingas už tokias organizacijas kaip „The Prince‘s Trust Group“, „The Prince‘s Foundation“ ir „The Prince of Wales Charitable Foundation“. Visos jos padeda žmonėms ir kasmet surenkama apie 150 milijonų svarų sterlingų. O princo įsteigtas fondas ir labdaringa veikla jau padėjo verslo ir įdarbinimo srityje daugiau, nei 875 tūkstančiams jaunuolių visame pasaulyje.

Kalbėdamas apdovanojimų ceremonijoje princas Charlesas pridėjo: „Ačiū GQ leidiniui, esu išties dėkingas. Nebuvo lengva įkurti visas tas organizacijas ir padaryti, kad jos surinktų pinigų.“

GQ vyriausias redaktorius Dylanas Jonesas tuomet jį papildė: „Velso princas tarnavo labdaringoms ir filantropinėms organizacijoms aiškiai ir su didžiuliu atsidavimu kitiems, tai jis darė ne tik namuose, bet ir pasaulinėje arenoje. Ypač džiaugiamės, kad šiais metais princas Charlesas gauna šį apdovanojimą, juolab, kad Didžiosios Britanijos GQ švenčia 30 metų sukaktį.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai