Princas Charlesas – daugiausiai dirbęs britų karališkosios šeimos narys

Princas Williamas, princas George'as, karalienė Elizabeth II ir princas Charlesas/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kiekvienais metais akyliausi britų karališkosios šeimos gerbėjai ne tik su nekantrumu laukia jų viešų pasirodymų ar fotografijų, bet ir stebi, kuris šeimos narys buvo darbščiausias. Kone kiekvienais metais daugiausiai susitikimų ir įvairių papildomų veiklų turėdavo bei sąrašo viršuje atsidurdavo princesė Anne – karalienės Elizabeth II ir princo Philipo dukra. Tačiau šįmet jai teko nusileisti savo broliui.

Vyresnysis princesės Anne brolis, būsimasis sosto įpėdinis princas Charlesas šįkart tapo numeriu pirmuoju ir pelnytai yra tituluojamas darbščiausiu Didžiosios Britanijos monarchijos atstovu. Princas Charlesas dalyvavo 521 viešame susitikime – tai yra vos penkiolika susitikimų daugiau nei minėtoji princesė Anne. Ji apsilankė 506-iuose susitikimuose.

Trečioje vietoje puikuojasi skandalais pagarsėjęs ir viešai savo karališkųjų pareigų atsisakęs judviejų jaunesnysis brolis princas Andrew. Pastarasis dalyvavo 308 susitikimuose ir už nugaros paliko 93-ejų metų gimtadienį minėjusią karalienę Elizabeth II. Ji dalyvavo 295-iuose susitikimuose.

Karalienė Elizabeth II ir princas Charlesas/„Scanpix“ nuotr.

Kaip ir ankstesniais metais, jaunoji britų karališkosios šeimos dalis – Kembridžo ir Sasekso hercogai – savo pareigoms skyrė ne tiek daug dėmesio. Ir tai nenuostabu. Abi šeimos – tiek princas Williamas su žmona Kate Middleton, tiek princas Harry su žmona Meghan Markle – stengėsi po lygiai savo dėmesį dalyti darbams bei šeimai. 

Princas Williamas turėjo 220 susitikimų, o Kate Middleton – 116. Tuo tarpu princo Williamo jaunesnysis brolis princas Harry laiko karališkosioms pareigoms skyrė dar mažiau – jis dalyvavo 201 susitikime. Visgi, sąrašo apačioje matoma princo Harry žmona, Meghan Markle. Pastaroji turėjo vos 83 viešus susitikimus ir tai visai suprantama. Juk Meghan praėjusiųjų metų gegužę pagimdė pirmagimį Archie ir visą savo dėmesį skiria motinystei.

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/„Scanpix“ nuotr.

Britų karališkosios šeimos stebėtojai įsitikinę, kad karališkoji ketveriukė – princas Williamas, Kate Middleton, princas Harry, Meghan Markle – puikiai atlieka savo darbus. Anot jų, vaikus auginti yra kur kas svarbiau nei dalyvauti įvairiausio plauko susitikimuose. Juk kokybė kur kas svarbiau už kiekybę.

Britų karališkoji šeima – kalėdinėse mišiose (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau