Princas Charlesas Australijoje netikėtai sutiko mokyklos draugą, kurio nematė 50 metų

Princo Charleso ir jo žmonos Kornvalio hercogienės Camillos viešnagė Australijoje Sandraugos žaidynių proga / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-07 16:31
Princas Charlesas (69) su žmona Kornvalio hercogiene Camilla šiuo metu lankosi Australijoje – ten nuo balandžio 4 iki 15 dienos vyksta Sandraugos žaidynės arba geros valios žaidynės (angl. Commonwealth Games). Jos rengiamos kartą per ketverius metus.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kaip praneša DailyMail.com, britų karališkosios šeimos atstovų vizitas kupinas ne tik oficialių susitikimų. Ypatingas netikėtumas princo Charleso laukė Brisbeno Botanikos sode.

Pasveikinti karališkosios poros kartu su kitais miestiečiais į renginį atvyko princo mokyklos laikų draugas Ian Bullock – vyrai nesimatė 50 metų. Jiedu kartu mokėsi „TimberTop Geelong“ pradinėje mokykloje.

Nežinia, kaip Ian Bullock pavyko atkreipti princo dėmesį – jis jį pašaukė vardu ar rankos mostu, tačiau britų sosto įpėdinis priėjo prie bendraklasio ir jiedu šiltai šnektelėjo.

Ian Bullock duktė Wendy Ryan įamžino bendraklasių susitikimą ir pasidalijo nuotrauka savo socialinėje paskyroje.

„Jiedu pasišnekučiavo ir pasijuokė. Buvo labai miela“, – susitikimą apibūdino Wendy.

Princas Charlesas „TimberTop Geelong“ mokykloje mokėsi šešis mėnesius, kai buvo 17-os metų.

„Jis buvo puikus vaikinas. Gal šiek tiek perdėm išlaikytas ir kuklus. Tačiau būtent tokius mes čia labai ir vertinam“, – „Australian Women's Weekly“ leidiniui interviu kalbėjo vienas „TimberTop Geelong“ mokytojų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai