Princai Williamas ir Harry pasidalijo iki šiol nematytomis vaikystės nuotraukomis

Princesė Diana su sūnumi princu Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-24 19:08
Jungtinės Karalystės princai Williamas ir Harry pirmą kartą abu susėdo ir davė ypač atvirą interviu apie savo mamą, princesę Dianą. Aristokratų prisiminimai sugulė į dokumentinį filmą „Diana, mūsų mama: jos gyvenimas ir palikimas“ (orig. „Diana, Our Mother: Her Life and Legacy“).

Filme atsidūrė ne tik princų pasakojimai, bet ir iki šiol niekur nematytos jų vaikystės nuotraukos. Vienoje jų – rožiniu megztuku pasipuošusi princesė Diana, ant rankų laikantį Williamą. Akylesnė akis pastebi pūpsantį pilvuką – tuo metu princesė Diana laukėsi Harry.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kitas kadras buvo užfiksuotas karališkojoje jachtoje. Princas Williamas tąsyk nufotografavo princesę Dianą žaidžiančią su dar metukų neturinčiu princu Harry.

Dokumentinė juosta tokia jautri, kad iki sielos gelmių sujaudino pačius princus. Po filmo peržiūros Harry sakė prodiuseriams: „Aš kelis kartus vos neapsiverkiau“.

Juostos prodiuserė Ashley Gething paaiškino, kad Williamas ir Harry nusprendė prisidėti prie dokumentinio filmo kūrimo supratę, jog užaugo nauja karta, kuri ničnieko nežino apie jų motiną. „Ji tiek daug nuveikė atkreipdama visuomenės dėmesį į iki tol tabu laikytas temas, tokias kaip ŽIV, psichologinės ligos, benamių problemos. Princai nori, kad žmonės visa tai žinotų“, – sakė Ashley.

1997 m. rugpjūčio 30 d., kai žuvo Diana, Williamui buvo 15, o Harry – 12 metų. Princesei Dianai tądien buvo 36-eri metai – metais daugiau, nei Williamui yra dabar.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai