Princai Williamas ir Harry atskleidė, kaip reagavo į žinią apie princesės Dianos mirtį: „Norėjau tik eiti į kambarį ir verkti“

Princas Charlesas su žmona Diana ir jųdviejų sūnumis Williamu ir Harry / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-24 08:49
BBC dokumentiniame filme „Diana, 7 dienos“ princai Williamas ir Harry atvirai kalba apie savo mamą bei tą dieną, kai princas Charlesas jiems pranešė tragišką žinią.

„Vienas sunkiausių dalykų, kuriuos gali tekti padaryti tėvui – tai pasakyti vaikams, kad kitas iš tėvų mirė. Bet jis mus palaikė, jis liko vienas iš dviejų ir darė viską, ką galėjo, kad užtikrintų, kad mes esame saugūs ir aprūpinti.Bet jis taip pat gedėjo“, – pasakojo Harry.

Jis teigia, kad pirmoji jo reakcija buvo neigimas. „Nebuvo staigios visą apimančios širdgėlos“, – skaudžiais prisiminimais dalinosi princas.

Williamas prisiminė, kad tuomet ne iš karto suprato, kas vyksta. „Jaučiausi visiškai atbukęs. Tuomet vis klausiau „kodėl aš? Ką aš padariau?“ – pasakojo jis.

Taip pat princai pasakoja ir apie išgyvenimus, kuriuos teko patirti gedint su visu pasauliu. „Norėjau tik eiti į kambarį ir verkti“, – apie dieną, kai jie turėjo viešai lydėti Dianos karstą per laidotuves sakė Williamas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai