Princą Williamą tėvas atkalbinėjo vesti Kate Middleton

Princas Williamas ir Kate Middleton / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-12 21:27
Šiuo metu ruošiama Jungtinės Karalystės karalienės Elizabeth II sūnaus Velso princo Charleso biografija. Kai kurios dalys jau pasirodė internete, nors knyga dar ruošiama spausdinimui.

Šį kartą iškilo intriguojantis faktas, kad princas prieštaravo sūnaus princo Williamo vedyboms su Kembridžo kunigaikštiene Catherine, tuomet Kate Middleton. Tai atskleidė biografė Sally Bedell Smith skyriuje apie karalienės ir jos sūnaus santykius.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Knygoje teigiama, kad princas Charlesas sūnaus mylimąją laikė išsišokėle, kuriai tik rūpi šlovė ir visos su ja susijusios privilegijos. Neva jau nuo pat pradžių būsimoji Kembridžo kunigaikštienė stengėsi pelnyti britų palankumą ir tapti „tautos princese“, kokia buvo tituluojama šviesaus atminimo princo Williamo mama princesė Diana.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Štai kodėl iki šiol princui Charlesui nepatinka, kad jo sūnaus ir marčios nuotraukos dažnai pasirodo socialiniuose tinkluose, įvairiuose leidiniuose.

„Princo nuomone, karališkosios šeimos nariai turėtų elgtis kukliai, ne taip, kaip Holivudo garsenybės“, - teigė Sally Bedell Smith.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kai pasirodė nors intriguojantis, bet gana ramiai sudėliotas pasakojimas, atsirado patvirtinimų iš šalies, kad iš tiesų princas Charlesas bandė sūnų atkalbėti iki paskutinės minutės, o šis net jau buvo susiruošęs nutraukti sužadėtuves. Tačiau Kate Middleton pavyko įtikinti mylimąjį savo jausmų tikrumu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai