Prikaustantis naujas suomių šnipų trileris „Šešėlių linijos“ – jau žiūrovų teismui

Trilerio „Šešėlių linijos“ akimirka/Atstovų nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Naujasis prikaustantis „Epic Drama“ šnipų trileris „Šešėlių linijos“ – tik per „Epic Drama“ kanalą ketvirtadieniais 22:00 nuo rugpjūčio 27 d. Šis mamos ir dukters rašytojų dueto, Kirsti ir Katri Manninen, sukurtas sąmojingas ir žavingas naujas trileris pagrįstas tikra KGB ir CŽA kova dėl Suomijos pavergimo prieš 1955 m. prezidento rinkimus.

Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui ši nedidelė Šiaurės šalis atsiduria naujos kovos fronto linijoje. Norėdama išgyventi ji turės prasiskinti saugų kelią tarp dviejų pasaulio supervalstybių, kurios dėl valdžios pasiryžusios net dar vienam karui. Sveiki atvykę į „Šešėlių linijų“ pasaulį.

Trilerio „Šešėlių linijos“ akimirka/Atstovų nuotr.

Veiksmas vyksta šeštajame XX amžiaus dešimtmetyje ir šaltojo karo karštuoju tašku yra tapęs ne Vašingtonas ar Maskva, o Suomijos sostinė Helsinkis. Pagrindinė veikėja Helena Korhonen – (Emmi Parviainen) jauna Niujorke studijuojanti suomė, kurią užpuola paslaptingas asmuo.

Grįžusi iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir persekiojama pamirštos vaikystės prisiminimų nuotrupų Helena eina ieškoti atsakymų pas savo krikštatėvį, Yrjö (Hannu-Pekka Björkman). Šis rūpestingas draugas dirba viršininko pavaduotoju Suomijos saugumo policijoje, „Kumštyje“ – ypač slaptoje suomių darbo grupėje, kuriai patikėta saugoti šalies neutralumą.

Pagrindinė veikėja Helena Korhonen (Emmi Parviainen)/Atstovų nuotr.

Paslaptims aiškėjant Helenos asmeninis ir profesinis gyvenimai persipina ir ji nusprendžia, kad vienintelis būdas išsiaiškinti tiesą yra stoti į priekines linijas ir prisijungti prie „Kumščio“.

„Šešėlių linijų“ pasaulis turi žiauriąją ir niūriąją pusę – jame nestinga įsilaužimų, įmantriausių  išsisukinėjimų ir smurto, o dešimtyje serijų faktai persipina su fikcija. Helena ir „Kumštis“ bendrauja ir su veikėjais, egzistavusiais realybėje, įskaitant Suomijos prezidentą Paasikivi ir ministrą pirmininką Kekkonen, bandydami neleisti nė vienai pusei gauti pranašumo. Nors galiausiai Suomijai viskas baigėsi laimingai, ne visi „Šešėlių linijų“ veikėjai sulauks tokios geros lemties.

„Šešėlių linijų“ premjera – tik per „Epic Drama“ kanalą rugpjūčio 27 d. 22:00.

Kirsti ir Katri Manninen/Atstovų nuotr.
Skaitykite daugiau