Priimtas galutinis sprendimas dėl neįprasto Grimes ir Elono Musko sūnaus vardo

Grimes ir Elonas Muskas su jųdviejų sūnumi/Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gegužės 4-ąją kūdikio susilaukę atlikėja Grimes (nuo šiol prisistatanti scenininiu vardu „c“) ir „Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas sūnų pavadino X AE A-XII. Šis vardas įrašytas ir berniuko gimimo liudijime, kurį antradienio popietę paviešino TMZ.

Gimimo dokumentus galite pamatyti ČIA.

Tik gimus sūnui, pora socialiniame tinkle Twitter pranešė, kad kūdikį pavadino X Æ A-12. Praėjus kelioms savaitėms Grimes oficialioje Instagram paskyroje pareiškė, jog suteiktas berniukui vardas X Æ A-12 yra keičiamas į X Æ A-XII.  Iš karto savų priežasčių, kodėl sunkiai ištariamame varde atsirado dar ir romėniški skaitmenys Grimes nepaaiškino.

Tik vėliau komentarų skiltyje dainininkė atsakė į klausimą, ar pakeitimas atliktas laikantis Kalifornijos įstatymų. Primename, jog juose nuroma, kad vaiko vardo negali sudaryti arabiški skaitmenys.

Grimes ir Elonas Muskas/Vida Press nuotr.

Žmonės.lt primena, kad neįprastą skaičių kombinaciją vaiko mama dar anksčiau paaiškino Twitter tinkle. Grimes sakė, kad X simbolizuoja nežinomą kintamąjį, Æ – tariama kaip Ai, reiškia meilę ir dirbtinį intelektą, A-12 yra mėgstamo poros orlaivio, sukurto JAV centrinei žvalgybos agentūrai, pirmtakas, o raidė A varde reiškia Arkangelą ir jos pačios mėgstamiausią dainą. 

Teisiškai toks vardas galėjo būti duotas, bet pagal Kalifornijoje galiojančias taisykles, buvo tikėtina, gimimo liudijimas bus atmestas. Pora greitai sugalvojo, kaip apeiti problemą ir pakeitė arabiškus skaitmenis romėniškais. 

Elonas Muskas ir Grimes (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau