Priežastis, dėl kurios kas antras vyras nustoja bendrauti su moterimi

Internetas – dar vienas būdas žmonėms susipažinti ir atrasti meilę... / 123rf.com
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-02 17:30
Kaip manote, kas vyrams numuša norą pratęsti pažintį su jam patikusia moterimi? Prakaito kvapas, gausus makiažo priemonių naudojimas? O gal nuolatinis čiauškėjimas ir čaižus balsas?

Pasirodo, daugiau nei pusė vyrų nustoja bendrauti su moterimis internete, nes šios... nemoka bendrauti. Pažinčių svetainės „Flirtas“ organizuotos apklausos dalyviai teigė, kad merginos bendrauja atsainiai, nemaloniai ar paviršutiniškai. Apklausos metu taip pat paaiškėjo, kad skirtingų amžiaus grupių interesų skirtumai – vyresni respondentai nekreipia dėmesio, ar mergina domisi jų finansine padėtimi.

„Kai mėgini užmegzti pokalbį su mergina, ji retai parodys iniciatyvą ar nuoširdų norą bendrauti. Į ilgus, išsamius ir šmaikščius laiškus gaunu trumpus ir lakoniškus atsakymus, kurie nepadeda pratęsti pokalbio. Kartais norisi tiesiog pasikalbėti ir pasidalyti, tačiau merginos to nesupranta. Atrodo, kad jos jaučiasi princesėmis ir dėl jų reikia eiti kryžiaus kelius“, – sako vienas iš apklausos dalyvių.

Vienas iš dešimties tyrimo dalyvių sako, kad su mergina bendrauti nustoja, kai pastebi nesutampančius tikslus ir pomėgius. Bendri interesai labiau rūpi vyresniems vyrams. Dėl šios priežasties su moterimi bendrauti nustos kas ketvirtas vyras, perkopęs 42 metų amžių. 18–24 metų grupėje toks nesuderinamumas svarbus tik 6 proc. apklausos dalyvių.

„Kartais pajunti, kad nesutampa charakteriai, ir gražiai atsisveikinam su mergina. Dažniausiai taip elgiuosi, kai pastebiu, jog skiriasi mūsų požiūriai į pomėgius, gyvenimą ar buitį. Tiesa, bendrauti dažniausiai nustoja jos, nes mano finansinė padėtis prasta“, – atskleidė kitas respondentas.

Vidutiniškai 8 proc. vyrų nustoja bendrauti su merginoms, kurios itin domisi jų finansine padėtimi. Labiausiai tai sureikšmina jaunuoliai ir respondentai nuo 24 iki 42 metų amžiaus. Dėl per didelio merginos domėjimosi vyro piniginės storiu su dailiosios lyties atstove atsisveikina beveik kas septintas respondentas. Jaunesni vaikinai ir vyresni vyrai į tokį merginų smalsumą žiūri atlaidžiai – tik 4 proc. jų dėl to nustoja bendrauti.

„Merginos ir moterys nori būti matomos ir sulaukti vyrų dėmesio. Jos dažnai užsisako papildomų paslaugų, kurios padidintų jų matomumą. Visgi būtent jos dažniau neatrašo į vyrų laiškus. Paprastai vyrai stengiasi bendrauti, kol pamato, kad tikrai nieko neišeis, o moterys bendrauti nustoja pažinties pradžioje“, – sako pažinčių svetainės „Flirtas“ rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Tokį merginų elgesį jis aiškina įgimta dailiosios lyties empatija ir „šeštuoju jausmu“ – intuicija.

„Jos greitai įvertina, ar nori susipažinti su jai parašiusiu vyru, kokios jo stipriosios pusės ir trūkumai. Jos sulaukia žymiai daugiau laiškų nei vyrai ir daugumą jų ištrina, nes parašęs žmogus nepateisina jų lūkesčių. Arba nusprendžia, kad santykių perspektyvos miglotos ir į juos neverta investuoti“, – aiškina A. Vrubliauskas.

Apklausoje dalyvavo 881 įvairaus amžiaus vyras, bendraujantis bent vienoje lietuviškoje pažinčių svetainėje. Tyrimas atliktas 2014 m. birželio viduryje.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai