Prietarai apie pinigus: ką reikia žinoti, kad nepatirtumėte finansinių nepriteklių

Piniginė / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-14 09:25
Kiekvienam mūsų pinigai reiškia skirtingus dalykus – vieniems tai galia ir valdžia, kitiems – laisvė, tretiems – pasitenkinimas.

Štai ezoterikai sako, kad pinigai – tai galinga energija mūsų rankose, turinti ne tik fizinį apčiuopiamumą, bet ir tam tikrą emocinę pusę. Jie pataria, pinigus visada laikyti gražiuose „namuose“, t. y. apiplyšusi piniginė tikrai nėra geras pasirinkimas. Jauskite savo uždirbamiems finansams pagarbą ir turėkite dailią piniginę.

Emocija pinigams taip pat labai svarbi. Sakoma, kad pinigams skirti neigiami epitetai tikrai neatneš namams finansinės naudos. Pinigus reikia girti, galvoti apie juos teigiamai ir pozityviai. O jeigu keikiate ir skundžiatės, gero nelaukite.

Negalvokite apie pinigus kaip apie gėdą ir blogį, taip pat venkite minčių, kad nenusipelnėte daugiau ar kad pasiekėte tokį lygį, kurio neperžengsite. Jeigu save įrėminsite, tai taip ir bus.

Girtis ar nesigirti? Apie pinigus kalbėti dažnam atrodo nejauku, tačiau yra tokių, kurie nesiliauja girtis savo uždarbiu. Sustoti reikėtų ir tada, jeigu nuolat skundžiatės, kaip jums nesiseka, mažai uždirbate, ir tada, jeigu giriatės laimėjęs milijoną. Piniginiai reikalai turėtų rūpėti tik jums, o kišantiems nosį ne į savo reikalus verčiau jau pasakykite, kad klausimas apie jūsų uždarbį nekorektiškas. Ezoterikai prideda ir tai, kad tokiomis kalbomis gadinate piniginę energiją.

Tapkite patys sau bankininkais. Patariama pinigus kaupti atskirose „kaupyklose“. Pavyzdžiui, dalį skirti namams, dalį atostogoms, kitą dalį dar kuriam nors tikslui. Jeigu matote, kad neužtenka kasdienėms reikmėms, visada galite „pasiskolinti“ iš savęs, tarkime, iš atostogų skyrelio. Tik į jį grąžinti reikės daugiau ir laiku – tiesiog susitarkite su savimi ir tų pažadų laikykitės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ekspertė pataria: kaip susitarti dėl didesnio atlyginimo

Ezoterikai sako, kad pinigus pritraukia ir įsivaizdavimas, kad tai gėris, džiaugsmas, jų skaičiavimas, apskritai pozityvus požiūris ir nusiteikimas.

Už viską reikia mokėti. Šitą dalyką prisiminkite, jeigu mėginsite praturtėti apgaulėmis ir sukčiavimais. Jeigu vienur klasta gausite pinigų, tai iš kitos pusės vėliau galite netekti visko dvigubai ar net trigubai ir taip suardyti pinigų energiją. Būkite sąžiningi patys sau ir su savo uždirbamais pinigais.

Neduosite – negausite. Ne veltui sakoma, kad šykštus moka du kartus. Dabar jau dažnas supranta, kad sutaupyti įmanoma tada, kai renkamės pagal kokybę, o ne pagal kainą. Ezoterikai tikina, kad reikia džiaugtis tuo, ką mums suteikia pinigai, kokį malonumą dovanoja ir nebijoti būti apgautais, nes baimėmis, kurios dažnai būna nepagrįstos, dar ir prisišaukiame neigiamas mintis, vėliau galinčias virsti realybe.

Aukokite. Kuo daugiau atiduosite, tuo daugiau sugrįš pas jus. Nebūtinai turite aukoti didžiules sumas – tiesiog norėkite padėti kitiems žmonėms, kuriems tuo metu būtent labiausiai reikia finansinės pagalbos. Tiesiog klausykite savo širdies ir, jeigu galite padėti, niekada nenusisukite, kad ir kam tos pagalbos reikėtų – sergančiam vaikui ar žmogui, kuris prašo išmaldos. Beje, išmaldos prašymas taip pat traktuojamas kaip būdas užsidirbti. Ir nereikėtų to teisti, kadangi smerkimu ardote savo pinigų energiją.

Ezoterikai atskleidžia dar vieną įdomų dalyką, tikindami, kad nereikėtų pinigų perduoti iš rankų į rankas, kadangi taip perduodama ir tų žmonių energija. Jeigu perkate parduotuvėje, pinigus dėkite į specialias vietas prie kasų ir iš ten pasiimkite. Taip pat neigiamą energiją nuima medis, todėl patariama pinigus vienas kitam paduoti juos dedant ant medinių paviršių.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai