Prieš tris mėnesius dukrą pagimdžiusi Keira Knightley atskleidė jos vardą

Keira Knightley / „Elle“/Paola Kudacki nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-12 07:39
Viena ryškiausių šių dienų kino žvaigždžių Keira Knightley (30 m.) prieš tris mėnesius pagimdė dukrą ir nuo tada iš jos nebuvo girdėti jokių žinių – visą savo dėmesį ir laiką ji skyrė pirmagimei. Pirmą kartą po gimdymo interviu ji davė žurnalui „Elle“, kuriam pirmam ir pasakė, kaip pavadino savo mažylę.

30-mečio jubiliejų švenčiančio „Elle“ rugsėjo mėnesio viršelį papuošusi Keira Knightley, kuriai šiemet taip pat suėjo 30 metų, žurnalui atskleidė, kad savo dukrai ji išrinko Edie vardą. 

Keira Knightley taip pat sakė, kad gimdymas jai padėjo visai kitaip pažiūrėti į savo kūną.

„Turiu pasakyti, kad kaip moteris, negali pakęsti tam tikrų savo kūno dalių. Pereini tuos periodus, kai žiūri į veidrodį ir galvoji: „O, kad tik turėčiau kitokias kojas, rankas ar dar ką nors“. O tada patiri, kas yra nėštumas, gimdymas, maitinimas krūtimi ir pagalvoji: „Oho, mano kūnas absoliučiai nuostabus, ir daugiau niekada juo nebesiskūsiu, nes jis padarė visa tai, o tai yra su***tai nepaprasta“, – kalbėjo aktorė.

Kadangi žurnalo numerio tema rugsėjį – 30 metų, Keira Knightley pasipasakojo ir apie savo jubiliejų, kurį kovo 26-ąją ji atšventė kiek kitaip nei tikėjosi.

Aš buvau aštuntą mėnesį nėščia, negalėjau gerti – o kokia prasmė rengti 30-ojo gimtadienio vakarėlį, jei negali prisigerti?

„Aš buvau trečiame nėštumo trimestre, negalėjau gerti – o kokia prasmė rengti 30-ojo gimtadienio vakarėlį, jeigu negali išskirtinai prisigerti? Bet mano vyras perėmė viską į savo rankas, suorganizavo mielą vakarienę mano mėgstamiausiame restorane, mūsų buvo 20, ir jie visi buvo tokie mieli, maždaug: „Pažiūrėk, tu juk gali puikiai leisti laiką ir būti blaiva!“ Ir viskas dėl to puiku, išskyrus faktą, kad jie visi netrukus pradėjo gerti, – su šypsena savo gimtadienį prisimena aktorė. – Vėliau visi grįžome pas mus į namus – jie buvo pilni balionių su mano vardu ir gimtadienio sveikinimais. O jie (svečiai, – red. past.) tiesiogine to žodžio prasme viską sunaikino. Pas mus jie buvo iki dviejų ar trijų nakties, visiškai girti, o aš sėdėjau aštuntą mėnesį nėščia, visiškai blaiva. Taigi mano gimtadienis buvo visai gražus, bet tikrai ne toks, kokį įsivaizdavau savo 30-ąjį gimtadienį būsiant.“

„Elle“/Paola Kudacki nuotr.
„Elle“/Paola Kudacki nuotr.

Keira Knightley mama tapo gegužės mėnesį – tikslesnė data iki šiol nėra skelbiama. 

Edie – pirmasis aktorės ir jos vyro, grupės „Klaxons“ vokalisto bei klavišininko Jameso Rightono vaikais. Pora susituokė 2013-ųjų gegužę Prancūzijoje.

„Elle“/Paola Kudacki nuotr.
„Elle“/Paola Kudacki nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai