Prieš tragediją Kobe Bryantas su žmona atšventė 20 metų sukaktį: „Mylėsiu tave amžinai“

Kobe Bryantas su žmona Vanessa ir dukra Natalia/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-28 09:20
Legendinio krepšininko Kobe Bryanto asmenybė pasauliui buvo žinoma dėl jo didelio indėlio į krepšinį, tačiau gerbėjus žavėjo ne tik jo pasiekimai krepšinio aikštelėje, bet ir meilė žmonai bei keturioms dukterims.

41-erių krepšininkas, kuris su dukra Gianna (13) ir dar septyniais žmonėmis sekmadienį žuvo nukritus sraigtasparniui, prieš du mėnėsius instagrame savo žmonai Vanessai skyrė gražius žodžius judviejų progai paminėti.

„Šią dieną prieš dvidešimt metų aš sutikau savo geriausią draugę, savo karalienę“, – lapkričio 27-ąją pasidalijęs sena judviejų nuotrauka prie jos parašė Kobe.

Kobe Bryantas su žmona Vanessa/Instagram nuotr.
Kobe Bryantas su žmona Vanessa/Instagram nuotr.

Kartu su šia, seniau daryta fotografija, krepšininkas pasidalijo jau ir šių dienų kadru, kuriame jis su žmona nufotografuoti besišypsantys prie vienos iš Disneilendo pilių.

„Šiąnakt pakviečiau ją į pasimatymą Disneilende. Aš mylėsiu tave, mamacita, amžinai“, – tokius jautrius žodžius savo antrajai pusei ir keturių jo dukrų mamai skyrė Kobe.

Kobe Bryantas su žmona Vanessa/Instagram nuotr.
Kobe Bryantas su žmona Vanessa/Instagram nuotr.

Kobe Bryantas ir Vanessa susituokė 2001-aisiais – pora susilaukė keturių dukterų: Natalios (17), Giannos (13), Biankos (3) ir Capri (7mėn.)

Krepšininkas socialiniuose tinkluose nevengdavo dalintis savo ir šeimos nuotraukomis: noriai pozuodavo su dukterimis ar žmona, kuriai niekada negailėdavo komplimentų ar meilės žodžių. Instagrame gausu nuotraukų, kuriose užfiksuotos dukterys, o prierašai prie jų byloja apie džiaugsmą po darbų grįžus į jaukius namus.

Kobe Bryantas – vienas garsiausių visų laikų krepšininkų, buvęs NBA žaidėjas, karjerą pradėjęs 1996-aisiais ir iki pat 2006-ųjų rungtyniavęs Los Andželo „Lakers“ klube, gynėjo pozicijoje.

Naujausi straipsniai