Prieš šventes – ištaigingas kviestinių svečių susibūrimas Vilniaus širdyje

Viešbučio svečiai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienį į Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūrusį viešbutį atvyko kviestinė publika. Staigmenų kupiname vakare įžymybės pasinėrė į gastronominę kelionę.

Vakaro nepraleido Mantas Petruškevičius, Marija Palaikytė, Ugnė Siparė, Milita Daikerytė su mama, Agnė Jagelavičiūtė ir Saugirdas Vaitulionis, Deimantė Kazėnaitė, Simona Starkutė, Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė su vyru Pauliumi, Rasa Stasioniene su vyru, Inga Žuolytė su vyru, Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis  ir kiti svečiai.

Mantas Petruškevičius ir Marija Palaikytė / D.Kučio nuotr.

V.Siegel pasakojo, kad su vyru dažnai aplanko sostinės restoranus. Moteris su šeima mėgsta sau pasidaryti šventę ir tam visai nereikia svarbios progos. „Šis vakaras man nuostabus. Su Laurynu mėgstame apsistoti viešbučiuose vienai nakčiai, pabėgti nuo šurmulio. Šiandien taip pat liksime nakvoti“, – pasakojo verslininkė.

Viešbučio svečiai / D.Kučio nuotr.

Tarp Paryžiaus ir Vilniaus gyvenanti D.Kazėnaitė sakė esanti gero maisto kultūros mylėtoja. Žinoma moteris mėgsta apsilankyti prabangiuose sostinės restoranuose ir pasidaryti sau mažą šventę. „Labai mėgstu gerą maistą, todėl kai einu į restoraną, išbandau kažką naujo. Išėjimas į gerą restoraną man sukuria šventę“, – teigė D.Kazėnaitė.

Šventinio vakaro svečius pasitiko pianino muzika ir Karolio Mačėno vokalas. Šventinę atmosferą restorane kūrė gyva muzika, vyko barmenų ir afrikietiškų būgnų šou, šoko balerina Kristina Tarasevičiūtė. Svečiai pirmieji išvydo atsinaujinusį restoraną „Telegrafas“ bei naują barą „Dukes Gastrobar“. Daugybės komplimentų sulaukė ir garsiausio šalies floristo Manto Petruškevičiaus kalėdiniai papuošimai. Svečiai mielai fotografavosi prie tviskančios Kalėdų eglės ir kitų kalėdinių dekoracijų.

Fotogalerija:

Kalėdinis vakaras Vilniaus širdyje (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau