Prieš šventes Indrė Stonkuvienė pristatė motyvuojančią užrašinę: „Išpildžiau vieną savo svajonių“

Indrės Stonkuvienės darbo knygos pristatymas/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-19 20:20
Televizijos laidų vedėja bei iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėja Indrė Stonkuvienė ketvirtadienio vakarą sostinėje sukvietė artimiausius draugus bei gerbėjus į savo firminės darbo knygos pristatymą. Jaukaus vakaro metu garsi moteris sakė išpildžiusi vieną iš savo svajonių.

Pati ilgą laiką mokiausi ir vis dar mokausi priimti save tokią, kokia esu. Susidraugauti su savimi ir galų gale pamilti. Tai nėra lengva užduotis, nes, pripažinkim, kiekviena esame didžiausios savikritikės. Bet nuoširdžiai sakau – aš pasirinkau gyventi pagal savo sukurtas taisykles“, – vakaro metu į susirinkusius svečius kreipėsi Indrė.

Pasak Indrės, daugiau nei metus vykdant iniciatyvą #MoterųPasaulyje ji jaučia vis didėjant ir vieningų moterų auditoriją: Labai džiaugiuosi, kad vis nuoširdžiau viena kitą palaikome ir džiaugiamės sėkme. Labai svarbu suprasti, kad esame tokios ne vienos“.

Anot jos, pagrindinė mintis, kurią ir įamžina jos išleista darbo knyga, – skatinti moteris savo minusus paversti privalumais: Juk viskas priklauso nuo požiūrio, nes į kiekvieną situaciją galima pažiūrėti skirtingais kampais.

Ši riboto leidimo darbo knyga skirta šiuolaikiškai, drąsiai ir unikaliai moteriai. Užrašinė nustebins išskirtiniu dizainu ir motyvuojančiomis, įkvepiančiomis Indrės mintimis.

Primename, jog iniciatyva #MoterųPasaulyje – tai socialiai atsakingas projektas, skirtas moterų savitarpio pagalbai. Iniciatyvos tikslas – padėti gyvenimo nuskriaustoms moterims, patyrusioms daugybę sunkių išgyvenimų, atsistoti ant kojų, susirasti mėgiamą veiklą ar užsiėmimą. 

Naujausi straipsniai