Prieš susilaukiant kūdikio Meghan Markle ir princas Harry rūmuose nuolat rengdavo vakarėlius: „Be jų tapo nuobodu“

Meghan Markle ir princas Harry / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-27 14:47
Prieš susilaukiant pirmagimio Archie Meghan Markle ir princas Harry Kesingtono rūmuose mėgdavo pasilinksminti. Rūmuose nuolat klegėjo juokas mat čia nuolat lankydavosi Sasekso hercogų draugai.
Meghan ir Harry į namą Vindsore įsikėlė tik balandį, prieš pat gimstant jų sūnui, tačiau jų kaimynai poros jau spėjo pasiilgti.

Prancūzijos ambasadorius Jean-Pierre Jouyet „The Sun“ atskleidė, kad laikotarpis, kuomet karališkoji pora gyveno Kesingtono rūmuose, buvo labai smagus, nes jie nuolat rengdavo įvairius vakarėlius.

„Dabar, kai Meghan ir Harry gyvena atskirai – rūmuose tapo labai tylu. Jie šaudydavo fejerverkus, rengdavo pasibuvimus, kurie trukdavo kiaurą naktį. Rūmuose nuolat lankydavosi šeimos nariai ir poros draugai. Dabar mes girdimi tik besileidžiančius sraigtasparnius – tapo labai nuobodu“, – minėtam naujienų portalui pasakojo ambasadorius.


Tuo tarpu išsikėlę iš rūmų Meghan ir Harry džiaugiasi nauju gyvenimu. Mat atskiras namas jiems suteikia daugiau privatumo.

Kalbėdamas su ELLE.com artimas poros draugas atskleidė: „Pora labai džiaugiasi galėdami sūnui suteikti daugiau privatumo ir auginti jį toliau nuo auksinio narvelio. Jų namai labai mieli ir šilti. Jų energija ir erdvė daug geresnė nei rūmuose. Tai šviežia jų gyvenimo pradžia“. 

Naujausi straipsniai