Jamesas Arthuras kartu su nauja daina prabilo apie skaudžius išgyvenimus: „Atrodė, kad mirsiu“

Jamesas Arthuras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-06 14:05
Lietuvoje kelis kartus viešėjęs britų dainininkas James‘as Arthuras sugrįžta su labai asmenišku kūriniu „Medicine“, kuriame užsimenama apie tamsiausią jo gyvenimo momentą. Taip pat jis paskelbė žinią apie naujo albumo įrašus.

„Pastarieji metai privertė poras pažiūrėti į savo santykius įdėmiau. Tarsi veidrodyje, ar ne? Mano antroji pusė palaikė mane visą šį laiką. Tačiau naujoje dainoje išgirsite ištraukų iš gana tamsių mano gyvenimo akimirkų“, – pasakoja James’as Arthuras ir pacituoja „Medicine“ eilutę apie pražūtingas mintis: „When I’m suicidal, you don’t let me spiral…

Nors „Medicine“ yra ir tamsių momentų, tačiau pati daina yra pakili. „Tai – odė sau, santykiams ir ryšiui tarp žmonių, taip pat gydomajai meilės jėgai. „Medicine“ yra tobula daina šių metų pavasariui“, – priduria žymusis britas.

 

Jamesas Arthuras
Jamesas Arthuras

James’as Arthuras naujausią singlą parašė vos pradėjęs kurti savo jau ketvirtąjį albumą: „Paprastai pirmoji daina kuriant albumą būna visiškas šlamštas. Tačiau turbūt ta priverstinė pertrauka ir susikaupusi įtampa padarė savo darbą – ši daina tiesiog išsprogo iš vidaus“, – specialios spaudos konferencijos metu ketvirtadienį kalbėjo J. Arthuras.

Naujos kūrybos užuomazgos prasidėjo prieš daugiau nei metus – turo po Europą metu. „Koncertuojant Madride man prasidėjo baisi panikos ataka. Anksčiau esu turėjęs problemų kovoje su nerimu, tačiau nieko panašaus nebuvau patyręs, ypatingai būdamas scenoje. Tą vakarą privalėjau sustabdyti koncertą, nes atrodė, kad mirsiu“, – siaubingą patirtį prisimena dainininkas.

Kitą dieną po šio įvykio James’ui pasireiškė gripo simptomai, todėl jis buvo skubiai išvežtas į ligoninę. Ten jam diagnozavo tulžies pūslės uždegimą, todėl teko atlikti skubią operaciją. Sveikatos sutrikimai privertė atlikėja sustabdyti turą.

Jamesas Arthuras
Jamesas Arthuras

„Tai turėjo būti bene geriausias turas mano karjeroje, tačiau kai jau pasveikau, prasidėjo pasaulinė pandemija“, – prisimena atlikėjas. Netrukus po to James’as ėmė kurti naują albumą. „Pirmus aštuonis mėnesius karantine buvo viskas gerai, man netgi reikėjo tos pertraukos, kad galėčiau sukurti kažką naujo, tačiau dabar esu visiškai pasiruošęs ir vėl koncertuoti“, – spaudos konferencijos metu J. Arthuras suteikė vilčių ir savo gerbėjams Lietuvoje.

James‘as Arthuras išpopuliarėjo britiško „X Faktoriaus“ metu – jis laimėjo šį muzikinį TV projektą 2012 m. Netrukus jo karjera šovė į aukštumas. Šiuo metu dainingasis britas yra pardavęs daugiau nei 30 mln. įrašų visame pasaulyje. Pernai jo superhitas „Say You Won‘t Let Go“ pasiekė 1 milijardą perklausų vien „Spotify” platformoje (dabar šis skaičius viršija 1,6 mlrd.). Karantino metu su britų prodiuseriu Sigala išleistas singlas „Lasting Lover“ irgi nenustoja augti – jau daugiau nei 365 mln. perklausų internete.

James Arthur„Medicine“:

 

Naujausi straipsniai