Prieš sporto varžybas Indrė Burlinskaitė atnaujino garderobą: nuo tamprių iki seksualių šortų ir sijonų

Indrė Burlinskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-17 20:17
Grupės „Kitokios“ atlikėja Indrė Burlinskaitė (28) jau skaičiuoja paskutines valandas prieš Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio atvirąjį 35-ąjį čempionatą, kuriame varžysis bikinio kategorijoje. Belaukdama varžybų Indrė nutarė kiek atsipalaiduoti ir „pasiausti“ po parduotuves.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pastarieji mėnesiai Indrei kaip niekad intensyvūs – koncertus su grupe „Kitokios“ ji derina su kone kasdienėmis treniruotėmis sporto salėje: jau šį šeštadienį ji varžysis Kėdainiuose vyksiančiame Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionate.

Indrė neslepia, kad pastarosiomis dienomis jaučiasi kiek pavargusi, mat varžybose nori pasiekti kuo geresnių rezultatų, todėl sporto salė jai jau tapo antraisiais namais.

Radusi laisvesnę minutę ji nusprendė kiek atsipalaiduoti, o kas gi geriau moterims padeda pasijusti bent trumpam laimingoms, jeigu ne apsipirkinėjimas?

Kadangi šiuo metu didžiausias Indrės tikslas – pasiekimai sporto varžybose, ji, žinoma, užsuko į sporto prekių parduotuvę. Joje matavosi tampres, trumpus sportinius marškinėlius, šortus, treningus, sportinius sijonėlius... Kodėl gi nepasimatavus visko, kai ant sportiškos figūros kone kiekvienas drabužis atrodo puikiai?

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Ruošiuosi ir puošiuosi prieš varžybas“, – šypteli „WinnerSport“ parduotuvėje Vilniuje tikrą pirkinių maratoną surengusi I.Burlinskaitė. Mergina džiaugėsi, kad „Emporio Armani“ sporto ir laisvalaikio apranga bei avalyne, kurią ji išbandė, o keli labiausiai patikę drabužiai, žinoma, iškeliavo kartu su ja į namus.

Tiesa, čia ji neįsigijo bikinio varžyboms – jis Indrei jau pradėtas siūti prieš kelias dienas: kostiumėlis bus išpuoštas žėrinčiais „Swarovski“ kristalais.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai