Prieš „Scorpions“ koncertą Vilniuje skambės legendinės „Hiperbolės“ dainos

Igoris Berinas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-01 10:36
Lapkričio 9 d. Vilniaus „Siemens“ arena priklausys legendoms. Su trenksmu į Lietuvą grįžtančios legendinės Vokietijos roko grupės „Scorpions“ turo „Dabar arba niekada“ koncertą sostinėje apšildys buvęs kultinis šalies grupės „Hiperbolė“ vokalistas ir gitaristas Igoris Berinas.

Pusvalandį truksiančioje programoje į areną susirinkę klausytojai turės galimybę išgirsti populiariausias ir hitais tapusias „Hiperbolės“ nario Igorio Berino kurtas ir atliekamas dainas, tarp kurių „Aš dar dainuosiu“, „Vasara“, „Sugrįžk“, „Fėja“, „Kodėl“ ir kt.

„Pasiūlymas lipti į sceną, kurioje pasirodys grupė „Scorpions“, manyčiau, yra ne vienos Lietuvos grupės svajonė, o didelėse salėse mums groti patinka. Koncerto organizatorių pasiūlymas mums buvo visiškai netikėtas, netgi sakyčiau didelė staigmena. Šios dainos skambės dėka likimo, leidusio sutikti brolius Irmantą ir Gertautą Čepaičius, kurie yra muzikantai ir vokalistai. Visada buvau gyvai atliekamos muzikos šalininkas“, – sako Igoris Berinas.

Į naują ir paskutinį pasaulinį koncertinį turą išsiruošę „Scorpions“ vaikinai „Siemens“ arenoje žada surengti grandiozinį šviesos, garso ir pirotechnikos koncertą, kuriame, be abejo, skambės geriausios dainos, sukauptos per daugiau nei keturis grupės gyvavimo dešimtmečius.

„Šį kartą mes išties norime baigti nuostabią „Scorpions“ karjerą ir norime tai padaryti triukšmingai. Esame labai laimingi, kad įveikę tokį ilgą savo karjeros kelią vis dar jaučiame didžiulę aistrą muzikai. Mes grosime ne tik tam, kad užsidirbtume pinigų. Grosime todėl, kad žmonės nori mūsų klausytis“, – teigė grupės įkūrėjas ir gitaristas Rudolfas Schenkeris.

„Vokiečiai „Scorpions“ – tai mūsų jaunystės laikų grupė, kuri, žinoma, prikelia nostalgiškus, malonius prisiminimus. Bene įspūdingiausia jų daina – „Wind of Change“. Ji įspūdinga ir prasminga, nes kėlė laisvės troškimą, kuris tuometinėje santvarkoje nebuvo įmanomas. Kol kas dar ir galimybės gyvai išgirsti „Scorpions“ neturėjau, todėl labai laukiu būsimo koncerto“, – teigia I.Berinas.

„Scorpions“ hitai ne karta karaliavo radijo stočių topų viršūnėse visame pasaulyje. Daugelyje radijo stočių ir dabar neretai galima išgirsti „Scorpions“ melodijas. Galiausiai, ne vienas jų kūrinių yra pakeitę gyvenimus ir juos net galima vadinti istoriniais.

Per karjerą „Scorpions“ išleido 23 studijinius albumus, daugiau kaip 50 singlų, pardavė virš 100 milijonų albumų kopijų, pelnė 2 „World Music Award“ apdovanojimus ir pelnytai yra laikoma viena geriausių roko grupių muzikos istorijoje.

Bilietus į lapkričio 9 d. „Siemens“ arenoje vyksiantį grupės „Scorpions“ koncertą platina „Tiketa“. Bilietų kaina – nuo 110 litų.

Jūsų dėmesiui – „Hiperbolės“ daina „Pamiršk mane“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai