Prieš savaitę gimusiai dukrai Indrė ir Paulius Skučai išrinko karališką vardą

Indrė ir Paulius Skučai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-12 14:27
Kiek daugiau nei prieš savaitę Indrės ir Pauliaus Skučų šeima pasipildė dar vienu nariu – pora susilaukė mergaitės. Ilgai svarstę, kokį vardą jai išrinkti, galiausiai tėvai dukrą nusprendė pavadinti Elžbieta.

Tai – hebrajiškas vardas, kurio reikšmė paprastai apibūinama kaip „prisiekiu dievu“.

Pasak Indrės, pora turėjo susidariusi kelių patinkančių vardų sąrašą, bet vis negalėjo išrinkti to paties pačiausio. Jie svarstė apie trumpus – Ievos, Liepos, o taip pat – apie senesnius, solidžiau skambančius vardus, tokius kaip Patricija, Sofija.

„Rinkome atmetimo būdu. Man patiko Adelės vardas, tačiau daug draugų jau augina mažametes Adeles, nenorėjome, kad kartotųsi. Elžbietos vardas mergaitei kažkaip tiko, jam pritarė ir mūsų su Pauliumi tėvai“, – sakė Indrė.

Nei jos, nei Pauliaus šeimoje Elžbietų nėra, iš Pauliaus senelių pusės yra tik Elzė. „Dabar juokaujame, kad mergaitė karališką vardą gavo dėl to, kad ilgai kaip karalaitė sėdėjo pilvelyje“, – pasakojo Indrė prisiminusi tai, kad gimdyti teko kiek vėliau, nei buvo planuota.

Kol kas pora dar nenusprendė, kas bus jų dukros krikšto tėvais. „Dar anksti. Turime seserų, pusbrolių, gerų draugų. Laikas parodys, kas bus labai artimi, tada galvosime ir apie krikštynas“, – Žmonės.lt pasakojo Indrė.

Po gimdymo jau spėjusi atsigauti moteris šiandien jaučiasi puikiai, tačiau, kaip pati sako, džiūgauti dėl to garsiai nedrąsu. „Esu labai laiminga, vaikelis sveikas, aš jaučiuosi gerai, ir išsimiegu, kol kas mergaitė rami. Nors nežinau, gal čia tik pradžia, gal vėliau neleis atsikvėpti“, – juokėsi Indrė.

Paklausta, ar jau galima įžvelgti, į ką mergaitė panašesnė – į tėtį ar į mamą – Indrė linksmai sakė, kad visi artimieji kaip susitarę sako, kad tai abiejų tėvų „miksas“.

Šiuo metu Elžbietą prižiūrėti jai padeda tėvystės atostogų išėjęs Paulius. Laiminga šeima kol kas apie dar vieno vaikelio neplanuoja, tačiau neatmeta galimybės turėti gausesnę šeimą. „Kol kas reikia suprasti, kaip reikia su vaikais elgtis, o tada žiūrėsime“, – sakė Indrė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai