Prieš pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį Maltos ir Rumunijos delegacijos sulaukė Covid-19 testų rezultatų

Rumunijos ir Maltos atstovės / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-18 15:59
Lenkų ir islandų delegacijose užfiksavus Covid-19 atvejus, koronaviruso testus turėjo atlikti ir tame pačiame viešbutyje gyvenusios Maltos bei Rumunijos delegacijos. Antradienio popietę „Eurovizijos“ organizatoriai pateikė naujausias žinias apie šiuos pirmajame pusfinalyje turėsiančius pasirodyti konkurso dalyvius.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad tiek Rumunijos, tiek Maltos delegacijų PGR testai buvo neigiami. Malta ir Rumunija, kaip ir numatyta, šį vakarą pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje“, – rašoma „Eurovizijos“ rengėjų pranešime.

Maltos ir Rumunijos delegacijos buvo patikrintos dėl saugumo reikalavimų, kai dviems Lenkijos ir Islandijos delegacijų nariams buvo nustatytas koronavirusas.

Pasak organizatorių, likę Lenkijos ir Islandijos delegacijos nariai ir toliau laikosi karantino iki pakartotinio testo prieš repeticiją antrajam pusfinaliui, kuris įvyks trečiadienį. 

„Tikimės, kad galėsime visus juos priimti į Roterdamo „Ahoy“ areną“, – rašoma organizatorių pranešime.

Maltos atstovė Destiny / „Scanpix“ nuotr.
Maltos atstovė Destiny / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad apie Covid-19 atvejį Lenkijos delegacijoje buvo pranešta gegužės 15 d. Kaip rašoma pranešime spaudai, likę delegacijos nariai atliko koronaviruso testus ir džiaugiasi, kad gauti rezultatai – neigiami. 

Koronaviruso atvejis Islandijos delegacijoje nustatytas sekmadienį, gegužės 16-ąją. Islandų grupė taip pat atliko PGR testus. Pakartotini testai grupės narių, kaip ir lenkų, laukia prieš antrąją generalinę repeticiją.

Visi į konkursą akreditacijas gavę asmenys, taip pat ir dainininkai, privalo pateikti neigiamus koronaviruso testo rezultatus. Iki tol jiems taikomas karantinas. 

Naujausi straipsniai