Prieš penkerius metus išsiskyrę aktoriai Chrisas Evansas ir Minka Kelly ir vėl susitikinėja

Minka Kelly ir Chrisas Evansas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-02 22:51
Fantastinių filmų žvaigždė Chrisas Evansas ir Minka Kelly vėl kartu – pora kurį laiką susitikinėjo 2007-aisiais, tačiau jų santykiai greitai nutrūko. Praėjus penkeriems metams jiedu iš naujo atrado vienas kitą.

Filmuose „Fantastiškasis ketvertas“ (org. „Fantastic Four“), „Kapitonas Amerika“ (org. „Captain America“), „Keršytojai“ (org. „The Avengers“) ir daugelyje kitų vaidinęs 31-erių aktorius C.Evansas su serialų „Penktadienio vakaro žiburiai“ (org. „Friday Night Lights“) ir „Čarlio angelai“ (org. „Charlie's Angels“) žvaigžde 32-ejų M.Kelly buvo pastebėtas pirmadienį. Jiedu drauge pietavo „Hugo's Tacos“ restorane Kalifornijoje ir neslėpė jausmų vienas kitam – meiliai bučiavosi ir laikėsi už ranką.

Besibučiuojančių C.Evanso ir M.Kelly nuotrauką galite pamatyti paspaudę čia.

Pirmą kartą susitikinėti jiedu pradėjo 2007-aisiais, tačiau po metų M.Kelly jį metė dėl „New York Yankees“ žaidėjo Dereko Jeterio. Su juo aktorė išsiskyrė 2011-aisiais.

Kaip rašo „The Boston Herald“, M.Kelly su C.Evansu po ilgo laiko susitiko rugpjūčio pabaigoje. Kaip žurnalui „Us Weekly“ sakė aktoriaus draugai, jis nenori dar vienos nesėkmės, taigi viskas tarp jo ir Minkos klostosi lėtai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai