Prieš pat pirmąją repeticiją Tel Avive Jurijus ir Leonas Somovas pristato „eurovizinės“ dainos remiksą

Jurijus Veklenko ir Leonas Somovas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-07 10:38
Prieš pat pirmąją didžiosios „Eurovizijos“ repeticiją Tel Avive, Lietuvos atstovas dainų konkurse Jurijus Veklenko pateikia dar vieną staigmeną kūrinio „Run With The Lions“ gerbėjams. Šiandien atlikėjas pristato kartu su vienu geriausių šalies prodiuserių Leonu Somovu įrašytą daino remiksą.

Jau šiandien dainininkas pirmąjį kartą žengs į didžiąją sceną, kur įvyks pirmoji jo repeticija, po kurios lauks ir spaudos konferencija. Simboliškai Jurijus pasitiks savo pasirodymo dieną – būtent tada pristatys pirmąjį savo albumą „Mano sapnuose“.

Pristatydamas dainos remiksą, atlikėjas neslėpė džiaugsmo, kad rezultatu liko labai patenkintas.

„Tobulybei nėra ribų, kad ir kokia daina būtų gera visada atsiras žmonių kurie per savo kūrybinę prizmę perleidę tavo dainą ją patobulins, kaip ir nutiko šiuo atveju. Kiekvienas Lietuvos atlikėjas svajoja, kad jo dainą remiksuotų pats Leon Somov! Elektroninės muzikos dievaitis!“, - teigia dainininkas Jurijus.

Daugybės liaupsių sulaukusi daina jau spėjo tapti populiaria ir tarp užsienio „Eurovizijos“ gerbėjų, o naujoji dainos versija ypatingai patiks elektroninį skambesį mėgstantiems gerbėjams.

Primename, kad Lietuvos pasirodymą išvysime antrąjame „Eurovizijos“ pusfinalyje, kuris įvyks gegužės 16 dieną. 

Naujausi straipsniai