Prieš pat koncertą mirė dainininkas Frankas Sinatra jaunesnysis

Frankas Sinatra jaunesnysis / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Trečiadienį prieš pat savo koncertą mirė iškilus JAV pramogų verslo veikėjas Frankas Sinatra jaunesnysis – vienintelis muzikos legendos Franko Sinatros sūnus. Apie jo mirtį pranešė sesuo Nancy Sinatra. 72-ejų dainininką ištiko širdies smūgis.

Frankas Sinatra jaunesnysis planavo trečiadienio vakarą surengti savo gastrolių „Sinatra Sings Sinatra“ koncertą arenoje „Peabody Auditorium“ Deitona Biče.

Franko Sinatros jaunesniojo tėvai buvo garsusis JAV estrados dainininkas Frankas Sinatra ir jo pirmoji žmona Nancy. Franko Sinatros jaunesniojo vyresnioji sesuo Nancy Sinatra (75 m.) taip pat yra žinoma dainininkė ir aktorė, o kita sesuo Tina Sinatra (67 m.) – televizijos prodiuserė.

„Sinatrų šeima gedi per anksti mirusio savo sūnaus, brolio, tėvo, dėdės Franko Sinatros jaunesniojo sustojus širdžiai, kai jis gastroliavo Deitonoje, Floridoje, – Nancy Sinatra rašė savo „Facebook“ žinutėje. – Miegok šiltai, Frankie.“

Frankas Sinatra su dukra Nancy ir sūnumi Franku jaunesniuoju (1948 m.) / „Scanpix“/AP nuotr.

Frankas Sinatra jaunesnysis žengė savo legendinio tėvo pėdomis – dainininko karjerą pradėjo dar paauglystėje.

Nuo 1988 metų jis buvo savo tėvo paskutiniųjų koncertų muzikos direktorius ir dirigentas. Frankas Sinatra mirė 1998 metais, būdamas 82-ejų.

Jaunesnysis Sinatra galbūt bus labiausiai prisimenamas dėl incidento, kai jis, būdamas 19-metis, buvo pagrobtas poros jaunuolių, norėjusių gauti išpirką iš jo garsiojo tėvo. 1963 metų gruodžio 8 d. tie užpuolikai, grasindami ginklu, pagrobė Franką Sinatrą jaunesnįjį iš lošimo namų „Harrah's Casino“ prie Tahou ežero Kalifornijoje ir laikė jį kelis dienas, kol tėvas sumokėjo 240 tūkst. JAV dolerių išpirką. Sūnus buvo paleistas nenukentėjęs.

Frankas Sinatra su dukra Nancy ir sūnumi Franku jaunesniuoju (1948 m.) / „Scanpix“/AP nuotr.
Skaitykite daugiau