Prieš pat gimtadienį sūnų pagimdžiusi Evelina Sašenko: „Toks jausmas, kad viskas tik prasideda“

Evelina Sašenko-Statulevičienė ir Giedrius Statulevičius / Asmeninio albumo ir „Like MOON“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-27 18:05
„Gimtadienį sutinku jau ne viena, o su savo mažiuku. Tai – geriausia dovana, kokia tik galėjo būti!“ – entuziastingai sako dainininkė Evelina Sašenko-Statulevičienė, liepos 26-ąją paminėjusi savo 34-ąjį gimtadienį.

Likus kelioms dienoms iki gimtadienio E.Sašenko susilaukė pirmagimio – jai su vyru Giedriumi Statulevičiumi gimė sūnus.

Laimingi tėvai savo pirmagimį pavadino Teodoru. Šis graikų kilmės vardas reiškia „dievo dovana“.

„Mieli draugai, noriu padėkoti visiems ir kiekvienam iš jūsų už sveikinimus, už gražius žodžius feisbuke, telefonu ir asmeniškai. Mūsų šeima labai laiminga. Ačiū ir linkėjimai visiems nuo Teodoro, Evelinos ir Giedriaus. Teodoras siunčia trumpą, bet labai gražią šypseną“, – socialiniame tinkle pasidžiaugė E.Sašenko.

Berniukas į šį pasaulį atkeliavo liepos 23-iąją, tad Žmonės.lt kalbinta Evelina šypsojosi, jog geresnę gimtadienio dovaną sugalvoti būtų išties sunku.

„Šiemet gimtadienį sutikau ramiau, bet efektyviau, su dideliu fejerverku! Esu dar tokioje būsenoje, kai iki gimtadienio šventimo tolokai,  – juokėsi Žmonės.lt kalbinta Evelina. – Gavau geriausią dovaną, nes sutikti gimtadienį jau būnant mama yra kažkas tokio! Šiemet jis visiškai kitoks, ypatingas ir, tiesą sakant, nesinori jokių papildomų šventimų.“

Vis dėlto dainininkė prisipažįsta, kad savo gimtadienius minėti ji mėgsta ir kaskart stengiasi juos atšvęsti, pasidžiaugti.

„Esu iš tų žmonių, kurie gimtadienius mėgsta, švenčia ir neignoruoja. Man patinka, kai susirenka artimi žmonės. Štai mano seserys nelabai mėgsta švęsti gimtadienių, tad aš ir joms, būna, paorganizuoju šventę, nes man atrodo, kad tai – smagi proga. Mano gimtadienio diena ir šiaip labai tam dėkinga, nes būna vasara, geras oras, gali būti gamtoje, o ir žmonės gyvena kiek laisvesniu ritmu...“ – sako ji.

Paklausta, kas labiausiai gimtadienio dieną pradžiugina, Evelina ilgai nesvarsto: „Pasakysiu labai paprastai, moteriškai – man patinka, nes sulaukiu daug dėmesio, skambučių, gėlių, dovanų... Žmonės man skiria gražius žodžius, lepina šiluma ir komplimentais, tad kaip gali tokia diena nepatikti?! Aš tiesiog mėgaujuosi ir džiaugiuosi tuo išskirtiniu dėmesiu.“

Evelina Sašenko / Asmeninio albumo nuotr.
Evelina Sašenko / Asmeninio albumo nuotr.

E.Sašenko pasakoja, kad per gimtadienį prabėgusių metų neapmąsto – tą daro per Naujuosius metus.

„Pagalvoju, kaip man sekėsi, kokius tikslus pavyko pasiekti, ko norėčiau kitais metais, o per gimtadienį renkuosi tiesiog atsipalaiduoti ir linksmai leisti laiką – man asmeniškai tai nėra tas laikas, kai reikėtų sukti galvą, kas vyksta su tavo gyvenimu. Ir taip žmonės kone kiekvieną dieną kelia sudėtingus klausimus, tad lai gimtadienis būna pati lengviausia metuose diena!“ – linksmai paragina.

Dažnai sakoma, kad vienas gražiausių moters gyvenimo etapų prasideda nuo 30-ies, kai jau esi brandi asmenybė, žinai, ko nori iš gyvenimo ir ko ne, kai niekam nebereikia įrodinėti savo vertės. Vis dėlto Evelina svarsto, kad visi etapai – savotiškai žavūs, tačiau ji jaučiasi „užstrigusi“ ties 27-eriais ir vis dar iki galo neprisijaukinusi trisdešimtmetės statuso.

„Niekas nenori dar vieneriais metais pasenti. Netikiu, kad moteris gali džiuginti tai, jog dar vieneri metai prisipliusavo. Gal čia yra šiek tiek saviapgaulės ir noro tikėti, kad su metais viskas tik geryn? Pamenu, kai man suėjo 25-eri –jaučiausi neramiai, nes atrodė, kad esu jau kažkokia lyg ir sena (juokiasi).

Paskui, kai sulaukiau 30-ies, – buvo bomba, atrodė, kad dabar tai jau tikrai šakės... Dabar esu tokiame etape, kad kuo toliau, tuo labiau pamirštu skaičius, stengiuosi jų neskaičiuoti ir į tai nesikoncentruoti.

Kita vertus, kai ramiai pagalvoji, – na, 34 yra tikrai dar juokingas skaičius, pats žydėjimas! Dar tik vaikelis atėjo, tarsi visiška pradžių pradžia...“ – sako Evelina.

Evelina Sašenko / Asmeninio albumo nuotr.
Evelina Sašenko / Asmeninio albumo nuotr.

Jaukinasi motinystę

E.Sašenko asmeninis gyvenimas, galima sakyti, susidėliojo kaip iš natų: pažintis su vyru Giedriumi, sužadėtuvės, vestuvės, pirmagimis. Pati dainininkė sako, kad visi etapai įvyko natūraliai ir paprastai, nes ji pati niekada neturėjo aiškaus plano, kaip viskas turėtų atrodyti.

„Visą gyvenimą labiausiai koncentravausi ties muzika. Ilgą laiką apie motinystę neturėjau jokių minčių, nieko neplanavau. Kai pradėjau lauktis, tik tada ėmiau daugiau apie tai galvoti, pratintis prie minties, jog būsiu mama. Kol kas sunku pasakyti, kokia mama būsiu savo vaikui, laikas parodys“, – sako pašnekovė.

Evelina juokiasi, kad ji – iš tų žmonių, kurie mėgsta ilgiau pamiegoti, tad didžiausias iššūkis turbūt ir bus galimos bemiegės naktys ar ankstyvi rytai su kūdikiu.

„Man dar sunku įsivaizduoti, kas iš tiesų yra ta motinystė. Kol kas man atrodo, kad būsiu labai atsipalaidavusi mama, nes per visą nėštumo laikotarpį taip ir jaučiausi: jokios įtampos, viskas buvo kažkaip lengva, daug juokiausi. Labai tikiuosi, kad vaikutis bus panašus – tik juoksis ir miegos“, – šypsosi dainininkė.

„Vis kartoju sau – nesu pirma moteris, kuri tapo mama. Susitvarkysime. Norėčiau nepavirsti mama, kuri perdėtai dėl visko jaudintųsi, bet ką tu gali žinoti, kaip bus – gyvenimas nenuspėjamas, tad viskas gali apsisukti atvirkščiai“, – priduria ji.

Evelina Sašenko ir Giedrius Statulevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Evelina Sašenko ir Giedrius Statulevičius / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta, o kaipgi jos vyras Giedrius priima naująjį etapą, moteris patikina, kad sutuoktinis – itin ramaus būdo žmogus, tad laukdamas gimstant pirmajai atžalai taip pat jautėsi gerai bei ramiai, kaip ir pati Evelina.

„Jis stebėjosi, kad buvau netipinė nėščioji, neturėjau jokių keistų pageidavimų ar norų, nekėliau jokios įtampos. Buvo prisiklausęs visokių istorijų apie įnoringas nėštukes. Niekada nešokdinau savo vyro, tad to nedariau ir besilaukdama. Vienintelis prašymas buvo – dieną prieš gimdymą nieko neveikti ir ilsėtis, o tai kone visą laikotarpį nenusėdėjau vietoje“, – juokiasi atlikėja.

E.Sašenko kurį laiką gerbėjai scenoje neišvys, bet dainininkė viliasi, kad jai pavyks derinti motinystę su karjera.

„Kaip ten bebūtų, tapusi mama ar ne, buvau ir esu dainininkė, tad mano širdis visada trokšta koncertų. Buvo ilgas karantino laikotarpis, o vos tik atlaisvino suvaržymus – mano paskutinieji nėštumo mėnesiai, tad teko atsisakyti kai kurių koncertų. Labai ilgiuosi scenos, žmonių, tad tikiuosi, kad mano mažuliukas po kurio laiko leis man tai daryti. Muzikos man reikia kaip oro“, – prisipažįsta.

Evelinos Sašenko debiutinio albumo pristatymas/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Evelinos Sašenko debiutinio albumo pristatymas/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Pašnekovė pasakoja, kad giminaičiai taip pat itin laukė vaikelio, tad, tikėtina, visada atsiras laisvų rankų, kurios pažiūrėtų vaiką mamai koncertuojant.

„Mano tėvukams tai – pirmas anūkas! Visi taip laukė šio vaiko, kad juokiamės, jog kaži, ar patys su vyru jį bematysime“, – pokštauja pašnekovė.

Paklausta, kokį gimtadieninį norą sugalvojo pūsdama ant torto žvakutes, dainininkė susimąstė, kad šiemet turbūt kaip niekada rami širdis, tad pilnatvei jau nieko nebetrūksta.

„Kaip tik pagalvojau – ar galima man dar kažko norėti? Ar čia jau būtų per daug? Ar mano situacijoje likimo dar būtų galima prašyti kažko daugiau? Tiesą sakant, šią akimirką man turbūt neapsiverstų liežuvis išsakyti dar kokių nors norų, nes šie metai jau ir taip gavosi itin apdovanoti“, – šypsosi ji.

Naujausi straipsniai