Prieš naują pradžią „Golden Parazyth“ kviečia išgirsti ryškiausius savo kūrinius gyvai

„Golden Parazyth“
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-09-15 15:33
„Golden Parazyth“ lapkričio mėnesį pristatys naują albumą, tačiau dar iki to, jau šį penktadienį, rugsėjo 17 d., „Vasaros Terasoje“ įvyks koncertas, kuriame nuskambės ryškiausios ir gerbėjų labiausiai pamėgtos šio kūrėjo dainos.

„Čia galima bus išgirsti platų dainų spektrą: nuo „Niekas Niekada Nesuras“ iki „Try Again“. O jau kiti mano koncertai bus paremti naujo albumo medžiaga“, – sako muzikantas Giedrius Širka, scenoje geriau žinomas kaip „Golden Parazyth“. 

„Golden Parazyth“ nenori egzistuoti dėl seniai sukurtų jausmų

Nuo pat pradžių vietinės elektronikos vėliavnešiu vadinamas „Golden Parazyth“ nesiekė sukurti superhito ir šildytis pramogų verslo spinduliuose. Savo kūryba jis nori pasiekti žmonių širdis joms nepataikaudamas: „Gali groti didžiausiose scenose, bet jeigu neturi ką pasakyti, tai tebus tuščias oro virpinimas“, – sako jis. 

Savo karjerą kaip „Golden Parazyth“ Giedrius Širka pradėjo 2006 m. Jis buvo vienas pirmųjų elektronikos atlikėjų, kuris ir dainuoja, ir valdo muziką kompiuteriu. Užplūdusi sėkmė, kaip pats Giedrius sako, vos jo kaip muzikanto nepražudė. Tuomet jis kiek atsitraukė ir nusprendė įdėmiau klausyti savo širdies balso. Netgi visam laikui iš repertuaro išbraukė savo hitą „Lapė“, kurio visi tik ir laukdavo. 

„Jeigu tavo nauja muzika neįdomi klausytojui ir jam tereikia vienos senos sėkmingos dainos, tai koks tu dainininkas? Tada tu – ne dainininkas, o muzikos verslininkas, kuris gyvena iš seniai sukurtų jausmų“, – viename interviu sakė „Golden Parazyth“.

„Golden Parazyth“
„Golden Parazyth“

Sekantiems muzikantą socialiniuose tinkluose galėjo pasirodyti, kad Giedrius jau kurį laiką ir šurmulingą Vilniaus gyvenimą yra iškeitęs į kaimo ramybę: „Man patinka mitas, kurį sukūriau visai netyčia. Tačiau, vis dar gyvenu Vilniuje ir tik dalį laiko leidžiu atokioje sodyboje, kur artimiausias elektros įvadas yra už pusantro kilometro. Nors iš nuotraukų žmonėms atrodo, kad tapau visišku atsiskyrėliu ir asketiškas gyvenimas yra vienintelis mano būvis, vis dar esu tarp ten ir čia“, – pasakoja „Golden Parazyth“.

Pastarojo karantino metu jis daugiausia laiko leido studijoje, kurioje gimė naujasis 10 dainų albumas lietuvių kalba: „Visi nauji kūriniai yra lyg pašnekesys su gyvenime sutiktais žmonėmis, kurie ieško šviesos ir nesustoja eiti gyvenimo keliu, nors kartais jis ir būna per tamsus.“

Iki naujo albumo premjeros liko dar du mėnesiai, o jau rugsėjo 17 d., „Golden Parazyth“ kviečia gyvai išgirsti ryškiausius savo per daugiau nei 15 metų gimusius kūrinius ir kartu uždaryti tam tikrą kūrybinį etapą. „Golden Parazyth“ koncertas vyks „Vasaros Terasoje“.

Naujausi straipsniai