Prieš metus Balyje įsikūrusi Leonardo Pobedonoscevo šeima dėl dukros saloje ilgai nebeužsibus

Leonardas ir Ieva Pobedonoscevai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-09 16:10
Sausio 8-ąją dieną suėjo lygiai metai, kai aktorius Leonardas Pobedonoscevas su žmona Ieva ir dukrele Emilija gyvena Balyje. Aktorius pripažino, kad Balis – nuostabi vieta gyvenimui, tačiau pranešė, kad vasaros pradžioje su šeima grįš į Lietuvą. 

L.Pobedonoscevas Žmonės.lt pasakojo, kad grįžti į gimtąją Lietuvą labiausiai nori jo dukra Emilija, todėl šeima pradėjo ieškoti mokyklos gimtinėje. 

„Balis – pavojingas savo užliūliavimu. Labai gerai yra pasisemti jėgų, energijos ir išminties, o tuomet realizuoti save mėgstamoje veikloje. Jau pradėjome ieškoti Emilijai mokyklos Lietuvoje, todėl birželį planuojame grįžti į gimtinę. Emilija turi milžinišką norą grįžti į Lietuvą. Vis dėlto, mes kaip kokie čigonai – ilgam nenusėdime, bet Lietuvoje jau pagyvensime sėsliau“, – Žmonės.lt pasakojo L.Pobedonoscevas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Gyvenimas Balyje – neįkainojama patirtis

„Fantastiškai pasikroviau Balyje ir fantastiškai realizavau save tiek vasarą, tiek žiemą atvažiavęs. Tai yra tokios gyvenimo dovanos, kurias gauni ir negali tuo patikėti. Atvažiuoji dėl vieno darbo, o gauni 10. Tai toks labai įdomus reiškinys įvyko“, – teigė L.Pobedonoscevas.

Prabilęs apie kasdienybę Balyje, L.Pobedenoscevas pasakojo, kad niūrią rutiną praskaidrina nesibaigiančios kelionės po salą. 

„Kasdienybė Balyje yra įdomi. Žinoma, atsiranda ir ten tokia buitis: pusryčiai, dukros nuvežimas į mokyklą, grįžimas, susitikinėjimai, pietų darymai… Daug labai keliaujame po pačią salą, mėgindami atrasti naujų vietų ir kas kartą randame be galo daug naujų dalykų“, – sakė jis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Balinėtojai“ – „Facebook“ puslapis, tapęs Balio reklama lietuviams

„Vasarą startavome su „Balinėtojų“ puslapiu ir tapome savotiškais pagalbininkais Balyje. Kadangi jau žinome daug, kas yra gerai, o kas blogai, padedame žmonėms susirasti veiklos. Dar visokių mokymų prisigalvojame, nes iš viso pasaulio suvažiuoja daug įdomių žmonių dėstyti seminarų ir panašiai“, – su Žmonės.lt mintimis dalijosi L.Pobedonoscevas.

Daugiau Pobedonoscevų šeimos akimirkų Balyje – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai