Prieš mėnesį pagimdžiusi Viktorija Siegel prakalbo apie motinystę: „Tikrai nebėra taip lengva“

Renginio akimirka / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-08 19:22
Ketvirtadienį visas pasaulis švenčia vieną gražiausių pavasario švenčių – Tarptautinę moters dieną. Kartu pasidžiaugti savo stiprybe, vidiniu bei išoriniu grožiu šalies moteris sukvietė grožio salonas „Kirpėjas.com“, kuriame įvairiomis procedūromis džiaugėsi ir dvi žavios žinomos moterys – stilistė ir tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė bei neseniai dukrelės su verslininku Danieliumi Bunkumi susilaukusi Viktorija Siegel.

Nors į renginį V. Siegel atvyko sirguliuodama, vos prieš mėnesį pagimdžiusi jauna moteris atrodė kaip visuomet žavi ir švytinti. Kalbėdama apie Kovo 8-ąją, V. Siegel tikino jos ypatingai nešvenčianti.

„Nepasakyčiau, kad Moters diena man yra kažkuo ypatinga. Manau, kad moteris kiekvieną dieną privalo gauti dėmesio iš mylimų žmonių. Bet, žinoma, malonu sulaukti sveikinimų, gauti daugiau dėmesio, pašvęsti. Nebūtinai tai turi būti didelė puota, bet į restoraną nueiti su mylimu žmogumi – be abejonės smagu“, – sakė mergina.

Tačiau šį kartą planus moters dieną paminėti su mylimuoju gali kiek pakoreguoti judviejų naujagimė. „Planų šiandien kažkur nueiti yra, bet kaip gausis – nežinome. Manau, kad tikrai įmanoma suderinti mažą vaiką ir laiką sau, svarbiausia viską protingai sudėlioti. Bet jau tikrai nebėra taip lengva, kaip būdavo prieš nėštumą“, – juokėsi V. Siegel.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Kalbėdama apie motinystę jauna moteris tikino, kad kol kas džiugina kiekviena smulkmena: „Negalėčiau pabrėžti vieno dalyko, kuris, tapus mama, mane džiugina labiausiai. Tas jausmas, kai pagimdai vaiką ir tau jį paguldo ant krūtinės yra nežemiškas, pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis. Atsiranda rūpesčio jausmas, atsakingumo, kai kažką planuoji ir žinai, kad nebesi viena.“

Renginyje apsilankiusi V. Siegel atskleidė, kad sulaukia pagalbos – norint išeiti iš namų mažylę prižiūri patikimi žmonės. „Sunku palikti ją kažkam kitam, bet reikia mokėti perlipti per save ir nebijoti palikti su patikimu žmogumi – močiute ar vyru. Juk negali užsisėdėti visą laiką namuose. Tikrai nesinori palikti, dar kai tokie nedėkingi orai, nelabai gali pasivežioti su savimi, nes ji visai mažutė“, – pasakojo D. Bunkaus mylimoji.

Salono „Kirpėjas.com“ įkūrėjos ir savininkės Renata Škoda ir Edita Beniušė tikina, kad joms svarbiausia klientėms padėti atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius, jaukiai, šiltai pabendrauti ir būti apsuptoms dėmesio, nepriklausomai nuo to, kokiam statusui jos priklauso.

V. Siegel tikino, kad kol kas savo grožiui skirti per daug laiko negali ir tikruoju moters grožiu laiko vidinį. „SPA kol kas dar nebuvau ir tokių planų nėra, bet jei reikia nueiti pas kosmetologę ar susitvarkyti nagus, surandu laiko. Manau, kad kiekviena moteris yra graži, bet ne kiekviena moka tai atskleisti. Graži moteris yra prisižiūrinti, elegantiška ir svarbus ne tik išorės grožis – grožis eina iš vidaus“, – šypsojosi V. Siegel.

„Norėčiau visoms moterims palinkėti būti mylimoms, o tada automatiškai visos bus laimingos, nebus to moteriško pavydo, keršto ir neapykantos“, – patarimais dalinosi žinoma mergina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai