Prieš mažiau nei metus susituokę Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas nusprendė skirtis: „Norime susitelkti į save“

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-11 09:37
Kūčių išvakarėse kuklioje ceremonijoje amžiną meilę vienas kitam prisiekę Miley Cyrus (26) ir Liamas Hemsworthas (29) nusprendė, kad skyrybos jiems – geriausias sprendimas, praneša „People“.

Žinią apie poros sprendimą patvirtino Miley atstovai spaudai, kurie prašo skyrybų procesą išgyvenčioms garsenybėms suteikti privatumo. 

„Liamas ir Miley nusprendė išsiskirti. Augdami ir keisdamiesi kaip partneriai bei asmenybės jie nusprendė, kad šiuo metu geriausias sprendimas yra susitelkti į save ir savo karjeras. Jie vis tiek nusprendė išlikti nuostabūs tėvai visiems gyvūnams, kuriuos augina su meile“, – „People“ pareiškė M. Cyrus atstovai.

Žmonės.lt primena, kad M. Cyrus ir iš Australijos kilęs aktorius Liamas Hemsworthas (28) žiedus sumainė Kūčių išvakarėse, po šešerius metus trukusių sužadėtuvių. Vestvių ceremonija buvo slapta, joje dalyvavo tik sutuoktinių šeimos nariai ir artimiausi draugai. 

Anot RadarOnline, pora amžiną meilę prisiekė savo namuose Frankline. Kaip skelbia minėtas portalas, ilgą laiką buvo manoma, kad ceremonija vyks Liamo gimtinėje Australijoje.

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas susipažino filmavimo aikštelėje 2009 m. Vėliau, 2012 m. jie paskelbė, kad susižadėjo, tačiau altoriaus link nepajudėjo. Abu jie padarė pertrauką – Miley draugavo su modeliu ir aktoriumi Patricku Schwarzeneggeriu.

Vis dėlto buvę mylimieji susitaikė, Liamas Miley padovanojo antrą sužadėtuvių žiedą.

Naujausi straipsniai