Prieš „Lilo ir Innomine“ koncertą Kaune – papildomi bilietai

Lilas ir Innomine / Luko Šalnos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-22 15:10
Iki pirmojo „Lilo ir Innomine“ turo „Leisk man šlykštėtis“ koncerto Kaune likus dviem dienoms į prekybą buvo paleista 500 papildomų stovimų bilietų. Tačiau pastarosiomis dienomis susidomėjimas hiphopo dueto pasirodymu Kauno „Žalgirio“ arenoje toks, kad renginio organizatoriai „Seven Live“ abejoja, ar ir jų užteks visiems norintiems.

„Prekyboje bilietų jau savaitės pradžioje buvo likę trupiniai – stovimi beveik išpirkti, sėdimų vietų taip pat likę nedaug. Teko koreguoti salės išplanavimą ir taip atsirado kiek daugiau vietos žiūrovams“, - apie tai, kaip pavyko rasti papildomų bilietų, pasakojo „Seven Live“ direktorius Tomas Inčikas.

Tiesa, ir papildomi bilietai perkami labai greitai, tad organizatoriai neatmeta galimybės, kad ne visi norintys galės pamatyti grupės koncertą Kaune.

„Pirmajame mūsų koncerte, „Žalgirio“ arenoje, žiūrovų skaičius nustebino ir mus pačius, bet šį kartą panašu jų bus dar daugiau. Tad, jei bus tokių, kurie netilps į areną Kaune, tikėsimės juos prisikviesti į Vilnių arba Klaipėdą“, - sakė Konstantinas Kiveris-Lilas.

Nustebins technologijomis

„Lilo ir Innomine“ koncertų ašimi taps pusę metų kurtas technologinis sprendimas – didžiuliuose LED ekranuose rodoma kinetinė vaizdo grafika. „Kalbant paprasčiau, tai reiškia, kad ekranuose transliuojama grafika tiesiogiai reaguos į veiksmą scenoje ir visoje arenoje. Realius žmones ant scenos keis animuoti. Be to, kartkartėmis klausytojai taip pat tiesiogiai dalyvaus pasirodymo veiksme. Realybė susimaišys su iliuzija“, – pasakoja Rolandas Venckys-Innomine.

Kitas žiūrovų lauksiantis netikėtumas – mobili scena, kuri nuolat keisis. „Tam tikros scenos dalys judės viso pasirodymo metu, keis pozicijas. Dėl to praktiškai kiekvienai dainai turėsime unikalią sceną“, – paaiškina atlikėjas.

Per turo „Leisk man šlykštėtis“ koncertus scenoje pasirodys 15 muzikantų grupė, dalis jų turės net ne po vieną instrumentą. Kai kurie iš ruošiamų muzikinių sprendimų dar niekada nebuvo naudoti dueto koncertuose, pavyzdžiui, scenoje pastatyti du būgnininkai ar pučiamųjų sekcija. O vienas iš daugybės koncerte naudojamų instrumentų – atviro kodo platforma, kurios dėka galima persiųsti tam tikrus jutiminius impulsus ir paversti juos garsais – apskritai buvo sukurtas specialiai šiam koncertų turui.

Albumas ir atributika – tik koncerte

Kauniečiai penktadienio vakarą taps pirmaisiais Lietuvoje, galėjusiais įsigyti naujausią „Lilo ir Innomine“ albumą „Leisk man šlykštėtis“ ir grupės sukurtą atributikos liniją.

Įprastų sprendimų nemėgstantys Lilas su Innomine nusprendė, kad naujuoju jų albumu bus prekiaujama tik koncertinio turo metu, o po to – internete. Tik arenose ir gruodžio 18 d. veikti pradėsiančioje grupės internetinėje parduotuvėje gerbėjai galės įsigyti ir dueto atributiką – moterims ir vyrams skirtus drabužius bei aksesuarus.

„Lilas ir Innomine“ turo „Leisk man šlykštėtis“ koncertai lapkričio 24 d. įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, gruodžio 8 d. – Vilniaus „Siemens“ arenoje ir gruodžio 15 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai