Prieš lemtingą vakarą – Monikos Liu pokštai ir šypsenos: jaučiasi palaiminta „Eurovizijos“ vedėjos

Monikos Liu įspūdžiai prieš pirmąjį pusfinalį / Luko Balandžio nuotr.
U.Martusevičiūtė ir L.Balandis iš Turino
Šaltinis: Žmonės
AA

Iki pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio, o kartu – viso konkurso pradžios Turine liko vos kelios valandas. „Euroviziją“ pradėsiantys atlikėjai paskutines akimirkas išnaudoja įvairiai – vieni bando susikaupti, nurimti, o kiti priešingai – siekia atsipalaiduoti. Tuo tarpu Lietuvos atstovė Monika Liu prieš lemtingą pasirodymą bando suderinti visas taktikas, o svarbiausia – pasimėgauti konkursu.

Lemtingojo pusfinalio dieną Lietuvos žiniasklaidos atstovų kalbinta Monika tikino besijaučianti labai ramiai. Anot atlikėjos, neseniai vykusios repeticijos metu viskas praėjo sklandžiai, tinkamai veikė visi vizualiniai sprendimai.

„Per šios dienos repeticiją iš viso buvo ramu ir nors buvo daug žmonių, kas man patiko – kaip ir vakar, taip ir šiandien visi per dainą vėl plojo į ritmą, vėl puikiai sutiko publika“, – šypsojosi Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“.

Monikos Liu įspūdžiai prieš pirmąjį pusfinalį / Luko Balandžio nuotr.

Monika Liu pasidžiaugė ir dėl to, kaip į jos pirmadienį vykusią repeticiją sureagavo vieną iš renginio vedėjų, dainininkė Laura Pausini.

„Ji priėjo prie manęs ir pasakė „very good“ („labai gerai“ – red. past.), tarsi palaimino. Ir, galvoju, aš nešiuosi tai į sceną“, – pridūrė Monika.

Nors žiūrovai balsuos tik antradienio vakarą, atlikėją per pirmadienį vykusią perklausą jau įvertino žiuri. Monika nesiryžo spėlioti, kokie bus vertinimai, tačiau pasirodymu teigė esanti patenkinta ir neslėpė didelio noro patekti į finalą.

Paklausta, kokią žinutę norėtų perduoti tiems, kurie žiūrės jos pasirodymą, Lietuvos atstovė ir šįkart akcentavo kalbą, kuria dainuoja.

„Turėkite omenyje, kad dabar yra vienintelė proga, kai daina lietuvių kalba skambės taip plačiai. Nelabai įmanoma, kad kažkokiu kitu būdu tai įvyktų. Noriu, kad visi didžiuotumėmės savo kalba, ypač šiame kontekste. Didžiuokimės savimi“, – mintimis dalijosi Monika Liu.

Atlikėja teigė, kad „Eurovizijoje“ ją pačią supa pozityvūs žmonės, nors apie kitus atskleidė girdėjusi visokių kalbų.

Monika Liu prieš šios dienos pasirodymą: jaučiasi labai ramiai, per repeticiją publika plojo į ritmą

„Girdėjau gandų, kad turime didelių divų čia, kurios eina ir rėkauja visur, yra nepatenkintos. Tačiau šalia mano persirengimo kambarėlio yra latviai ir ukrainiečiai, tai su jais labai gražiai draugaujame, latviai mane šiandien braškėmis pavaišino“, – džiaugėsi Monika.

Ji prisiminė ir pirmadienį įvykusį Italijos atstovų Mahmoodo ir Blanco pasirodymą: „Mahmoodas man paliko labai gražų įspūdį, pasirodė tikrai nuoširdus žmogus. Jie fantastiški.“

Monikos Liu įspūdžiai prieš pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį (33 nuotr.)
+27

Portalo 15min žurnalistei pasiteiravus, ką Monika išgyvena prieš pat lipdama į sceną, galbūt turi kokį nors ritualą, dainininkė pabrėžė, kad jai linksmą toną užduoda latvių pasirodymas.

„O jei reikėtų pasirinkti žodį, kaip jaučiuosi, sakyčiau, kad tai yra dėkingumas. Maniau, kad bus kitaip, žymiai baisiau, kad žymiai labiau jaudinsiuosi, bet viskas yra lengvai. Svarbiausia, kad papulčiau į finalą“, – kalbėjo Monika Liu.

Lietuvos atstovės pasirodymas „Eurovizijoje“ – jau antradienio vakarą. Monika Liu pasirodys trečiu numeriu, prieš ją į sceną žengs Latvijos grupė „Citi Zēni“, o po jos – Šveicarijos dainininkas Marius Bear.

Monika Liu generalinėje „Eurovizijos“ repeticijoje (32 nuotr.)
+26
Monika Liu „Eurovizijos“ atidarymo šventėje Turine (28 nuotr.)
+22
Skaitykite daugiau