Prieš kūrybines atostogas Aistė Smilgevičiūtė ir „Skylė“ kviečia į lygiadienio koncertus

Aistė Smilgevičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-17 12:20
Artėjant išskirtiniam metų laikui – pavasario lygiadieniui – kai dienos ir nakties svarstyklės išsilygina – Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ savo nuolatinius klausytojus kviečia į du jau tradicija tapusius pavasario lygiadienio koncertus Vilniuje ir Šiauliuose, po kurių atlikėjai trumpam sustabdys savo pasirodymus ir pasiners į naujo albumo leidybos darbus.

„Šie metai mums buvo labai produktyvus ir kupini įvairiausių muzikinių iššūkių. Be nedidelių savo koncertų ir iniciatyvų padarėme ir itin svarbių darbų – iš naujo prikėlėme kalėdinį reginį „Saulės kelionė“, kurį pristatėme net trijuose miestuose – Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Taip pat prieš mėnesį vasario 16 koncerte BROLIAI kartu su svečiais iš Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos ir Latvijos bei Lietuvos atlikėjais Gabrieliu Liaudansku–Svaru ir Sauliumi Urbonavičiumi–Samu garsiai ir drąsiai atšventėme Lietuvos gimimo dieną. Pavasario lygiadienio koncertai, kuriuos grosime kovo 21 d. Vilniuje bei kovo 28 d. Šiauliuose – paskutinis mūsų didelis renginys prieš kūrybines atostogas, per kurias tikimės užbaigti naujo albumo įrašus ir į sceną grįžti su nauja energija, nauja jėga ir naujomis, dar negirdėtomis, dainomis“ – teigė grupės „Skylė“ lyderis ir kompozitorius Rokas Radzevičius.

Nors rengiami ne vienerius metus, pavasario lygiadienio koncertai nesikartoja – jie nuolat keičiasi pasipildydami naujomis idėjomis, vaizdiniais sprendimais bei naujais kūriniais Dėl to šie koncertai pritraukia pilnas sales klausytojų, vertinančių šiltas emocijas, turinį ir kokybišką išpildymą, bei dovanoja jiems nepaprastą ir nuoširdų muzikinį vakarą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Man pavasario lygiadienio koncertų, skaičiuojančių jau septynerius metus, dvasia yra labai artima. Šiuose koncertuose pilna skaidrumo, pakilios nuotaikos, pavasariško lengvumo. Tai lyg išsilukštenimas iš kiauto, lūžis, kai nukreta visas žiemos slogutis ir atsiranda daugiau šviesos ne tik gamtoje, bet ir viduje. O visą šią ypatingą nuotaiką sustiprina bei papildo ir styginių kvartetas, kuris mūsų lygiadienių programą puošia nuo pat pradžių.“ – kalbėjo atlikėja Aistė Smilgevičiūtė.

Šiais metais visus, atėjusius į pavasario lygiadienio koncertus, džiugins pažįstami kūriniai iš albumų „Povandeninės kronikos“, „Sapnų trofėjai“, „Babilonas“, „Lukiškių pieva“, roko operos „Jūratė ir Kastytis“, bet ir nauji, jau pamėgti bei dar negirdėti kūriniai, kurie rudeniop turėtų pasirodyti ir kompaktinėje plokštelėje. Koncerto atlikėjų gretas papildys styginių kvartetas bei choras „Gentis“.

Koncertai vyks:
Kovo 21 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje (bilietus platina „Bilietai.lt“)
Kovo 28 d. Šiauliuose, koncertų salėje „Saulė“ (bilietus platina „Bilietų pasaulis“)
Koncertų pradžia – 19.00 val.

Atlikėjai:

Aistė Smilgevičiūtė – vokalas
Rokas Radzevičius – akustinė gitara, vokalas
Mantvydas Kodis – akordeonas
Kęstutis Drazdauskas – fleita, vokalas
Jonas Krivickas – elektrinė gitara
Gediminas Žilys – bosinė gitara, kanklės
Salvijus Žeimys – mušamieji
Styginių kvartetas
Choras „Gentis“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai