Prieš kelias dienas albumą išleidę „Biplan“ savo gerbėjams jį pristatė jaukiame koncerte

„Biplan“ koncerto akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-22 22:43
Šeštadienio vakarą „Biplan“ muzikantai su savo gerbėjais susitiko Vilniaus menų fabrike „Loftas“, kur pirmą kartą atliko visiškai naują savo koncertinę programą, skirtą albumo „Visi keliai veda prie jūros“ pristatymui. Klausytojai išgirdo tiek senų, tiek dar niekur negirdėtų kūrinių, mat koncerto metu buvo pristatytos penkios iki šiol niekur negirdėtos dainos.

Pasak „Biplan“ vokalisto Makso Melmano, šiame koncerte grupė siekė itin kokybiško dainų skambesio ir ypatingo apšvietimo.

„Visus pinigus, kuriuos pernai skyrėme dekoracijoms ir projekcijoms, šiemet investavome į dar didesnę garso kokybę ir apšvietimą“, – sakė Maksas Melmanas.

Šeštadienio koncertui Vilniuje šviesų sprendimus paruošė „Džiazo galerija“ ir šviesų dailininkas Arvydas Buinauskas, kurio vizualizacijos sukurtos jau pagal naujus „Biplan“ kūrinius.

 „Esame dėkingi jiems už nepaprastai gražius sprendimus, koncertas – labai vizualus“, – džiaugėsi grupės vokalistas.

Koncertą „Lofte“ pradėjo jau daugiau nei dešimtmetį kuriantis poetas, „indie-pop“ muzikos atlikėjas Šarūnas Petrutis, o po jo scenoje pasirodė ir pagrindiniai vakaro kaltininkai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šią savaitę muzikos gerbėjus Biplan“ nudžiugino po ilgos pertraukos išleisdami albumą „Visi keliai veda prie jūros“, į kurį sudėjo tokius savo hitus kaip „Amore“, „O mes prie jūros“, „Sapnų gaudyklė (Hey Ya Ho)“, „Kapitonai“ ir naująjį „Iš taško A“.

 Albumas jau spėjo sulaukti susidomėjimo – vos per dieną jis tapo pačiu perkamiausiu „Biplan“ albumu interneto parduotuvėje „iTunes“.

Kitą savaitgalį „Biplan“ savo albumą „Visi keliai veda prie jūros“ pristatys Klaipėdoje „Kultūros fabrike“ ir Panevėžyje „Tauros lofte“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai