Prieš keletą dienų sūnų pagimdžiusi tinklaraštininkė Inga Žuolytė atskleidė naujagimio vardą

Tinklaraštininkės Ingos Žuolytės kūdikio sutiktuvių vakarėlis / Mayrec nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-26 13:34
Tinklaraštininkė Inga Žuolytė gyvena džiugiomis nuotaikomis. Trečiadienio naktį, prieš pat vidurnaktį moteriai gimė sūnus.

Apie šeimos pagausėjimą naujai iškepta mamytė pranešė socialiniame tinkle. Ingai tai, dviguba šventė – ketvirtadienį ji šventė savo 24-ąjį gimtadienį. 

„Dažnai galvoju kaip 30-metė, elgiuosi kaip 15-metė, o pasas rodo, viso labo, tik 24 metus. Sakoma, kad esi jaunas tol, kol dar lieka pirmų kartų. Prisiminus, kiek svarbių ir didelių įvykių per paskutinius metus įvyko mano gyvenime, atrodo, kad pasenau geru dešimtmečiu, tačiau pagalvojus, kiek daug pirmų kartų manęs(tiksliau, jau turėčiau sakyti MŪSŲ) dar laukia ateityje – suprantu, kad vėl esu kaip mažas vaikas, kuriam dar daug visko reikės išmokti iš naujo.. Su gimtadieniu, Žuolyte, Tau dar viskas tik prieš aky ir aš net neabejoju, kad Tu puikiai su tuo susivarkysi! Na ir galit spėti iš vieno karto, kokią dovaną likusi 1h iki savo gimtadienio pradžios pasidovanojau.“, – socialiniame tinkle džiugiomis naujienomis dalijosi ji. 

I. Žuolytė sūnų pavadino hebrajų kilmės vardu – Gabrieliumi. Socialinio tinklo paskyroje ji pasidalijo ir pirmąja pagausėjusios šeimos nuotrauka, kurioje matyti jos mylimasis Adomas ir sūnelis Gabrielius.  Šalia fotografijos ji paliko jautrų įrašą, kuriame dėkoja sūnui, už tai, kad „ją pasirinko“. 

„Mano vyre, žiūriu į šitą angelėlį savo rankose ir niekaip negaliu patikėti, kokį stebuklą mudviejų meilė sukūrė. AČIŪ Tau už tai. Mano sūnau, AČIŪ, kad pasirinkai mane būti Tavo mama. Kad ir koks pasaulis tau atrodys didelis ir baugus, pažadu pasistengti padaryti viską, kad Tau jame gyventi būtų gera“.

Anksčiau kalbėdama su naujienų portalu Žmonės,lt Inga yra užsiminusi, kad pirmagimis turėtų gimti iškart po jos ir jos tėčio gimtadienio – spalio 26 dieną. „Būtų fenomenalu, jog trys kartos gimtadienius švęstume vos ne tą pačią dieną. Nors, kitą vertus, savo gimtadienį jau tektų užmiršti“, – tuomet svarstė socialinių tinklų žvaigždė.

Naujausi straipsniai