Prieš keletą dienų mamos netekusi Celine Dion koncerto metu pasakė jautrią kalbą

Celine Dion ir jos mama Thérèse Dion/ „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-18 11:36
92-ejų metų sulaukusi dainininkės mama Thérèse Tanguay Dion mirė šį ketvirtadienį, sausio 17 dieną. Tą patį vakarą Majamyje koncertavusi Celine Dion kreipėsi į publiką, pasidalindama jautriomis paskutinėmis savo mamos gyvenimo akimirkomis.

„Šiandien aš šiek tiek drebu. Man svirduliuoja kojos. Esu tikra, kad girdėjote naujienas apie mano mamos mirtį šį rytą. Bet aš laikausi. Žinote, visada buvau atvira apie savo gyvenimą, todėl, jei man leisite, norėčiau su jumis pasidalinti mintimis apie tai, kas įvyko.

Mano mamai buvo 92-eji. Ji sirgo jau kurį laiką. Mes žinojome, kad ji su mumis ilgai nepasiliks. Prieš dvi dienas gavome skambutį iš ligoninės, jog jos laikas jau labai greitai ateis į pabaigą. Praėjusią naktį su savo broliais ir seserimis praleidome vakarą prie jos lovos. Pasakojome istorijas, dainavome dainas, apsikabinome ir atsisveikinome“, – kalbėjo Celine Dion.

Celine Dion su mama Thérèse Dion/ „Vida Press“ nuotr.
Celine Dion su mama Thérèse Dion/ „Vida Press“ nuotr.

„Esame įsitikinę, mama laukė, kad susirinktume kartu atsisveikinti. Aš gerai žinau, ji norėjo, kad būčiau geriausia, kokia galiu būti šiąnakt, ir kad jūs visi gerai praleistumėte laiką.

Mano mama mėgo juoktis, šokti, dainuoti. Ji buvo muzikantė, grojo smuiku ir parašė mano pirmąją dainą. Muzika buvo labai svarbi mūsų visų gyvenimo dalis. Dėka jos ir mano tėčio aš tapau dainininke. Taigi, šiąnakt, savo brolių, seserų ir visos šeimos vardu mes dedikuojame šį koncertą jai“, – kalbą baigė dainininkė, sulaukdama atjaučiančių ir palaikančių gausiai susirinkusios publikos reakcijų.

Thérèse Tanguay su savo vyru Adhémar-Charles Dion sukūrė gausią šeimą. Pora susilaukė net 14-kos vaikų. Celine Dion tėtis mirė 2003-iais, o prieš keletą metų šeima atsisveikino ir su vienu iš brolių, Daniel Dion.

Thérèse Tanguay buvo televizijos laidų vedėja bei filantropė, kuri visuomet lydėjo savo dukrą Celine jos šlovės kelyje. Jos sukurta daina „It Was Only A Dream“, originaliai parašyta prancūzų kalba „Ce n'était qu'un rêve“ (1981), tapo pasaulyje gerai žinomu hitu, išgarsinusiu dainininkę, kai jai buvo vos 12 metų.

„Maman, mes tave labai mylime... Šios dienos pasirodymą skiriu tau ir ketinu tau dainuoti visa širdimi. Su meile, Celine“, – socialiniame tinkle „Instagram“ prieš keletą dienų mintimis dalinosi dainininkė.

Temos:
Celine Dion

Naujausi straipsniai