Prieš karališkąsias vestuves – jausmingas jaunikio skambutis buvusiai mylimajai

Chelsy Davy ir princas Harry su Meghan / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-26 21:21
Kai prieš savaitę Jungtinės Karalystės princas Harry (33) susituokė su Sasekso hercogiene Meghan (36), šventė visa šalis. Karališkosios vestuvės tapo metų įvykiu, kurį britai aptarinės dar ilgai.

Apkalbas paskatina ir buvusios jaunikio mylimosios, nesusilaikančios nuo komentarų. Štai modelis ir aktorė Cressida Bonas davė interviu apie karališkųjų vestuvių stilių. Dvejus metus su princu Harry susitikinėjusi mergina pasakojo, kad artėjant vestuvėms baiminosi tik vieno – pasirinkti netinkamą skrybėlę. C.Bonas tikino nemėgstanti skrybėlių, nes su jomis nepatogu ir jos užstoja vaizdą sėdinčiam už nugaros. Todėl ji pasidabino minimaliu galvos aksesuaru iš plunksnų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Teigiama, kad daug labiau prieš vestuves jaudinosi pirmąja princo Harry tituluojama Chelsy Davy. Anot „Vanity Fair“, likus mažiau nei savaitei iki karališkųjų vestuvių Chelsy kalbėjosi telefonu su princu Harry. Aristokratas nusprendė, kad artėjant vestuvėms būtų geriausia sudėti visus taškus ant i.

„Tai buvo jų paskutinis pokalbis. Pokalbis, po kurio abu pripažino, kad Harry gyvena toliau. Chelsy gana emocingai reagavo į visa tai, verkė ir nedaug trūko, kad neitų į vestuves. Galų gale, ji nuėjo pasižadėjusi Harry, kad neįsiverš į puotą, kuriai neturi kvietimo“, – pasakojo neįvardytas draugas.

Išties, Chelsy į vestuves atėjo plačiai šypsodamasi. Bent jau tol, kol matė į save nukreiptas fotografų blykstes. Vis dėlto karališkųjų vestuvių žiūrovai atkreipė dėmesį, kad per tuoktuvių ceremoniją koplyčioje Chelsy buvo atrodė nelaiminga, net pikta.

Chelsy su princu susitikinėjo septynerius metus su pertraukomis, lažybininkai net neabejojo, kad būtent Chelsy taps pramuštgalvio princo nuotaka.

Vis dėlto likimas sudėliojo kitaip – princo Harry širdį pavergė amerikiečių aktorė Meghan Markle. Ji dėl mylimojo pasiryžo paaukoti savo karjerą ir privatumą. Šiai porai nereikėjo ilgų metų, kad pasitikrintų jausmus vienas kitam. Jiedu vestuves iškėlė prabėgus maždaug dviem metams nuo pažinties pradžios.

Jų meilė – tarytum gražios pasakos išsipildymas. Ilgus metus princas Harry buvo laikomas nesusitupėjusiu ir nesubrendusiu, tačiau pažintis su Meghan jį pakeitė.

Nors nei Chelsy, nei Cressida nebuvo pakviestos į vestuvių puotą, per oficialų priėmimą Meghan parodė joms deramą dėmesį. Kaip praneša „Express“, nuotaka sulaužė karališkąjį protokolą ne tik neleidusi Chelsy atlikti reveranso, bet ir šiltai ją apkabindama.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai