Prieš kameras – be grimo: Erica Jennings naujausiame vaizdo klipe siunčia prasmingą žinutę

Erica Jennings ir Saulius Baradinskas/„Sapiens Music“ nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2020-05-27 10:55
Per savo 40-ąjį gimtadienį, gegužės 17 dieną, išleidusi naują albumą „Songs In Saturn“ Erica Jennings pristato kūrinį „Because Of You“ ir jo vaizdo klipą. Prie žinutę nešančios dainos išpildymo prisidėjo režisierius Saulius Baradinskas, kuris su komanda įgyvendino karantino metu atlikėjai gimusią idėją.

„Kai susitikome, Erica nuo pat pradžių turėjo aiškią viziją, ką savo vaizdo klipu nori perduoti. Su manimi pasitarusi, iš visos „Sapiens Music“ komandos iš karto sulaukė palaikymo. Džiaugiuosi, nes, mano nuomone, Erica iškomunikuoja svarbią žinutę. Koks žmogus turi pasakyti ir duoti tau leidimą vienaip ar kitaip gyventi, jei ne tu pats? Šio vaizdo klipo unikalumas slypi paprastume“, – sako režisierius Saulius Baradinskas.

„Because Of You“ – tarsi išsilaisvinimas nuo stereotipų. Juk dažnai scenos žmones be grimo mes matome tik teatre. Šį kartą Erica Jennings makiažą nusivalo dainuodama, apnuogina savo emocijas ir viską apgaubia tikrumu.

Erica Jennings ir Saulius Baradinskas/ „Sapiens Music“ nuotr.
Erica Jennings ir Saulius Baradinskas/ „Sapiens Music“ nuotr.

Saulius Baradinskas neslepia, jog darbas su žinoma muzikante – vienas malonumas. „Viską nufilmavome labai greitai, žavėjausi, kaip profesionaliai ir tiksliai Erica atlieka savo partiją. Prireikė tik vieno dublio, ji nė karto nesuklydo, o kameroms atidavė pačias tikriausias emocijas“, – pasakoja režisierius.

Sauliaus Baradinsko gyvos muzikos tęstinis projektas „Sapiens Music“ vyks visus metus, todėl kūrėjas su  komanda planuoja pristatyti dar 52 video.

„Because Of You“ klipą nufilmuoti jiedu su Erica planavo prieš karantiną, tačiau bendrus darbus teko nukelti. Dabar E.Jennings tuo tik pasidžiaugia – įdomiu etapu visata viską sudėliojo į savas vietas.

„Netrukus susapnavau, kaip klipo filmavimo metu aš nusivalau sceninį makiažą, nusiplaunu veidą. Kadangi pažinojau Saulių, jo kūrybą, pristačiau savo idėją ir su didžiuliu entuziazmu kibau į darbus. Patiko filmuotis iš labai arti, įrašyti gyvą vokalą“, –  prisimena Erica.

 

Anot jos, „Because Of You“ –  daina apie meilę. Tai gali būti dvasinė, nauja, praeities ar meilė sau. Juk šis jausmas turi daug skirtingų priežasčių.

„Abu su Sauliumi kalbėjome apie tai, kokia stipri emocinė žinutė bus perduodama, jei mums pavyks viską įgyvendinti. Patikėkite, jaudulio netrūko – o kas, jei besivalydama makiažą supainiosiu žodžius, ne taip sudainuosiu ar sušlaps kamera?

Erica Jennings/ „Sapiens Music“ nuotr.
Erica Jennings/ „Sapiens Music“ nuotr.

Išvydusi rezultatą, aš juo likau be galo patenkinta. Kai dainavau į kamerą, visas savo emocijas atidaviau jai, per gyvo garso koncertus nuotaikomis apsikeičiu su publika.

Kūrybinis vaizdo klipo procesas – vertas kiekvienos sekundės, o užrašas, kurį aš palieku ant sienos „You are more than enough“ – priminimas visiems, įskaitant ir mane, kad negalime mylėti kitų, jei visų pirma nemylime savęs. Esame pakankami, visi iš mūsų.

Meilė sau ir tikėjimas savimi skatina siekti didesnio nušvitimo ir prasmės mūsų gyvenime. Žinoma, reikia nuolatos su tuo dirbti. Gyvenimas – kaip jūra. Kartais audringa, kartais rami. Bet su kiekviena patirtimi mes išmokstame būti įgudusiais jūreiviais“, –  sako E. Jennings.

Naujausi straipsniai