Prieš Johno Newmano koncertą Vilniuje – didžiausias šeimų piknikas mieste

Beissoul / Gedimino Bartuškos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Birželio 19 d. Vilniaus Kalnų parke vyksiantis vienos dienos festivalis „Summer in the City“ taps tikra švente šeimoms. Festivalio programoje ne tik britų muzikos žvaigždės John Newman koncertas, ryškiausių Lietuvos atlikėjų pasirodymai, bet ir didžiausias šeimų piknikas Vilniuje.

Šiltas ir saulėtas birželio vidurys – puikiausias laikas pasitikti vasarą, todėl į Kalnų parke vyksiantį žvaigždžių koncertą „Summer in the City“ organizatoriai kviečia atvykti anksčiau – jau nuo 15 val. erdvioje parko pievoje vyks šeimų piknikas.

Susigundžiusiems poilsiu pačioje sostinės širdyje įsikūrusiame gamtos kampelyje sukti galvos dėl smulkmenų nereikės. Pledais pasirūpins renginio draugai „CityBee“, o vėlyvais sekmadienio pusryčiais ir vaišėmis – gausus festivalyje dalyvaujančių restoranų ir kavinių pasirinkimas, nuo gaivinančių Beatos Nicholson ledų ir tradicinių neapolietiškų „Jurgio ir drakono“ picų.

Nuo 17 val. piknikaujančių ausis pasieks pirmieji muzikos garsai. Į „Summer in the City“ sceną lips rinktinė geriausių mūsų šalies atlikėjų – grupės ba., „Beissoul & Einius“, „Daddy Was A Milkman“ ir dainininkė Erica Jennings.

Po Lietuvos žvaigždžių pasirodymų scenoje sužibs vienas geidžiamiausių šiuolaikinių britų atlikėjų – „Brit Awards“ nominantas Johnas Newmanas. Tai bus pirmasis jo pasirodymas Vilniuje.

Johno Newmano koncertas

Jo debiutinis albumas „Tribute“ pakilo į pirmąją Didžiosios Britanijos „topų“ vietą, dainos „Love Me Again“ vaizdo klipas internete peržiūrėtas beveik 400 milijonų kartų, o koncertai vyksta didžiausiuose Europos festivaliuose – tokiuose kaip „V Festival“, „Sziget“ ir „Exit“.

Merginų numylėtinis, vadinamas viena ryškiausių jaunųjų britų žvaigždžių, į Vilnių atvyksta koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ ir menų fabriko „Loftas“ iniciatyva. Organizatoriai tęsia tradiciją ir vasaros pradžią skelbia ryškaus užsienio atlikėjo koncertu Kalnų parke.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt

Skaitykite daugiau