Prieš fitneso varžybas Jolanta Leonavičiūtė liejo prakaitą sporto festivalyje: „Smagu matyti, kaip keičiasi kūnas“

Jolanta Leonavičiūtė Vilniaus sporto festivalyje / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-24 16:19
Pastaruoju metu Jolantos Leonavičiūtės dienotvarkė itin griežta. Intensyvi fizinė veikla, sveika mityba ir speciali sportinė dieta jau tapo neatsiejama jos gyvenimo dalimi.

Jau po mėnesio, spalio pabaigoje, Jolantos laukia debiutinis pasirodymas fitneso varžybose, ji savo kūną demonstruos „Fit model“ kategorijoje. Todėl pastarąsias savaites jos gyvenime itin daug sporto.

Ne išimtis ir šis savaitgalis. Šeštadienio popietę ji leido „Litexpo“ parodų centre iki sekmadienio vakaro vykstančiame Vilniaus sporto festivalyje. TV projektų žvaigždė, pati trenerės sertifikatą turinti Jolanta su grupe žmonių prijungė prie čia organizuotos „Insane Cardio“ treniruotės.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Laisvalaikį leidžiu sportuodama. Sportas man tapo didelė gyvenimo dalimi. Dabar tai man – įprasta veikla“, – Žmonės.lt sakė ji.

Pasak Jolantos, fizinė veikla suteikia daug gerų emocijų, o ir kūnas tampa tvirtesnis. „Smagu matyti, kaip keičiasi kūnas, kaip ryškėja raumenys. Būtent ryškėja, o ne auga“, – pasakojo.

Anksčiau ji sako labai nemėgusi treniruoklių, tačiau dabar, išmokusi taisyklingai sportuoti, nuomonę kiek pakeitė. Nors intensyvios kardio, kūno formavimo treniruotės vis dar yra Jolantos mėgstamiausių sąraše.

Šiandien Jolanta treniruojasi keturis kartus per savaitę po dvi valandas. „Sportui reikia skirti daug laiko, tačiau neperlenkti lazdos. Kultūristės moterys man negražu, visko per daug, tačiau žinau savo ribas. Bikinio ir fitneso kategorijos visai kitokios, tos moterys grakščios, gražios, jos neturi per daug raumenų“, – kalbėjo Jolanta.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Jau kuris laikas ji laikosi sportinės dietos. Ir tai anaiptol nereiškia Coliukės porcijų. Pasak Jolantos, ruošiantis varžyboms, mityboje svarbu kiti principai – visiškai jokių vaisių, išskyrus greipfrutus, jokio cukraus ir įvairių padažų. Maistą reiktų rinktis tik gamintą garuose arba kepto kepsninėje, o riebalus vartoti tik valgant tokius produktus kaip avokadas, riešutai, žuvis. Taip pat reiktų nepamiršti daržovių, ypač žalios spalvos, verčiau atsisakyti pomidorų, paprikų. Angliavandenių taip pat nereiktų išbraukti, avižinė košė, grikiai – visa tai tinkamas maistas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jolanta Leonavičiūtė ruošiasi fitneso varžyboms: pamatykite, kaip atrodo treniruotė

Spalio 15 dieną jos Jolantos laukia pasirodymas Kaune, o dar po savaitės – spalio 22 dieną – Tauragėje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai