Prieš finalą „Misija: vestuvės“ kūrėjai pasidalino iš koto verčiančiais nepavykusiais kadrais

Misija: vestuvės / Tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-02 17:22
Jausmingas ir tikrais pokyčiais stebinantis TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ jau pasiekė finišo tiesiąją – rytoj vyks itin intriguojantis projekto finalas. Jame dėl pagrindinio prizo – vestuvių šventės – varžysis šešios būsimos nuotakos, kurių išvaizdos pokyčius ir jautrias gyvenimo istorijas jau išvydo visa Lietuva. Prieš lemtingą ir dramatišką akimirką, šou kūrėjai nusprendė praskaidrinti finalisčių nuotaikas ir pasidalino nepavykusiais kadrais iš projekto filmavimų.

Šeštadienį, kovo 3 dieną, televizijos žiūrovai išvys paskutinę ir lemtingą „Misija: vestuvės“ kovą. Dėl pergalės ir įspūdingo prizo finale jėgas surems šešios moterys – Olga, Agnė, Monika, Raimonda, Darija ir Mėja, tačiau tik viena iš jų televizijos žiūrovų sprendimu iš projekto išeis kaip nugalėtoja. Tiesa, šį kartą moterys kovos ne vienos – joms užduotis vykdyti padės jų mylimieji.

Tomasfoto.lt nuotr.
Tomasfoto.lt nuotr.

Prisimindami svarbiausius „Misija: vestuvės“ įvykius, projekto kūrėjai dalinasi nepavykusiais kadrais, kurie daugelį privers nusišypsoti. „Ko gero, ne visi TV žiūrovai žino, kad nufilmuoti vieną dvidešimties minučių trukmės laidą gali užtrukti net kelias savaites ar mėnesius. Natūralu, kad filmuojant taip ilgai arba, kaip šįkart, filmuojantis ne eterio profesionalams, pasitaiko daug klaidų, kurias montuotojams vėliau tenka iškirpti. Kai kurie nepavykę bandymai kalbėti – kelia didelę šypseną, tad nusprendėme tuo pasidalinti su visais“, - pasakoja šou vedėja ir prodiuserė Vaida Skaisgirė.

„Kai kurios iš tų klaidų ir mus pačius priverčia juoktis. Būna, kad tenka operatorius stabdyti, visiems gerai išsijuokti ir tęsti toliau. Bet mane ypač džiugino tie atvejai, kai kadre juokėsi pačios „Misija: vestuvės“ dalyvės. Smagu, kad tiek visko gyvenime patyrusios moterys vėl šypsosi, juokiasi. Ypač laukiu šeštadienio, kuomet vienai iš jų galėsime padovanoti vestuves“, - sakė V. Skaisgirė.

Tomasfoto.lt nuotr.
Tomasfoto.lt nuotr.

Pakovoti dėl pagrindinio prizo išties verta – nugalėtojai atiteks įspūdinga dovana. Ištekėti už mylimojo svajojanti laimėtoja galės džiaugtis nuo A iki Z suplanuota vestuvių švente, kuri vyks pramogų ir poilsio centre „Belmontas“.

Projekto dalyvės taip pat jau gali džiaugtis neįtikėtinais išvaizdos pokyčiais, kuriais pasirūpino tikri grožio profesionalai. Lazerinės ir estetinės dermatologijos klinika „Estetus klinika“, „SV plastinės chirurgijos centras“, implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ bei internetinė grožio parduotuvė „Klipshop“ pasirūpino, kad būsimos nuotakos link altoriaus žengtų pasitikėdamos savimi.

Nepavykusius „Misija: vestuvės“ kadrus galite pamatyti čia:

Keturių vaikų mama, netekusi pirmagimio, vaikų namuose užaugusi virėja, apie rastus brolio palaikus prieš pat vestuves sužinojusi gražuolė ir kitos ne ką mažiau jautrias istorijas papasakojusios moterys jau šį šeštadienį varžysis „Misija: vestuvės“ finale. Kuri iš jų taps projekto nugalėtoja ir džiaugsis ne tik išvaizdos pokyčiais, bet ir pasakiškomis vestuvėmis?

„Misija: vestuvės“ finalo filmavimas jau įvyko, tačiau žiūrovų balsavimas vyks tiesiogiai. Finalą projekto dalyvės ir jo kūrėjai stebės kartu, o šou pabaigą ir vienos iš dalyvių pergalę švęs Kaune įsikūrusiame kokteilių bare „Mojo Lounge“.

Jausmingo ir tikrų pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS finalas – jau kovo 3 d. 18 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai