Prieš „Eurovizijos“ startą – nerimas Lenkijos atstovams: delegacijos nariui nustatė Covid-19

Rafalas Brzozowskis / EBU / Andres Putting nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-15 19:33
„Gegužės 15-ąją, šeštadienį, Lenkijos delegacijos nariui atvykus į „Eurovizijos“ dainų konkurso vietą ir atlikus testą, jam nustatytas Covid-19“, – pranešė eurovision.tv.

Pranešama, kad paskutinį kartą visi delegacijos nariai čia lankėsi gegužės 13-ąją, ketvirtadienį, ir visų jų koronaviruso testai buvo neigiami.

Pagal sveikatos ir saugos protokolą šis Lenkijos delegacijos narys dabar yra izoliuotas.

Kitiems Lenkijos delegacijos nariams taip pat bus atliktas Covid-19 testas, jie karantinuosis, todėl gegužės 16-ąją, sekmadienį, nepasirodys raudonojo kilimo renginyje, kuris oficialiai atidarys eurovizinę savaitę.

„Eurovizijoje“ Lenkijai šiemet atstovauja atlikėjas Rafalas Brzozowskis. Žadama netrukus paskelbti daugiau informacijos dėl tolimesnių delegacijos veiksmų.

„Eurovizijos“ dainų konkursas šiais metais vyksta visapusiškai palaikant ir padedant Nyderlandų valdžios institucijoms dėl sudėtingos pandeminės situacijos pasaulyje.

„Pagrindinis mūsų tikslas yra sukurti visiškai saugų renginį, o visų dalyvaujančių, dirbančių renginyje ar auditorijoje sveikata ir gerovė yra svarbiausias prioritetas. Visiems, atsižvelgiant į sveikatos specialistų patarimus, buvo nustatytos griežtos priemonės, įskaitant izoliaciją, socialinį atsiribojimą ir reguliarius testavimus, kad būtų užtikrintas kiekvieno saugumas.

Esame labai dėkingi už valdžios paramą šiuo klausimu ir visoms delegacijoms, įgulai, vietos darbuotojams ir rangovams už norą bendradarbiauti užtikrinant, kad konkursas galėtų vykti“, – sakoma atstovų pranešime.

Naujausi straipsniai