Prieš „Eurovizijos“ pusfinalį Gabrielius Vagelis paruošė staigmeną: „Visada stengiuosi būti savimi“

Gabrielius Vagelis / Pijaus Vėberio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Atlikėjas Gabrielius Vagelis jau pamiršo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos etapą, šį vakarą jis bus tik stebėtojas ir sirgs už mūsų atstovę Ievą Zasimauskaitę. Niekas nestovi vietoje, darbai juda į priekį, todėl gabus ir lietuvių susidomėjimą kurstantis Gabrielius turi puikių naujienų. Prėjusią savaitę jis pristatė naują muzikinį kūrinį „Gęsta rūkas“. Vaikinas pasakoja, kaip gimė daina, kas gerbėjų laukia vasarą ir... Išduoda, kuria kalba jam dainuoti sekasi geriausiai.

Gabrieliau, apie ką yra naujoji tavo daina?

Mano naujoji daina yra apie tai, kad niekada gyvenime neverta pasiduoti ir visuomet reikia iš visų jėgų stengtis siekti to, ką esi užsibrėžęs.

Kaip gimė šis kūrinys?

Šis, kaip ir visi mano kūriniai, gimė iš vidaus, iš kažkur giliai, iš intuicijos. Būna taip, jog tiesiog užsinoriu prisėsti prie instrumento ir niekada nežinau, kas gims šįkart.

Ši daina lyriška, kaip ir dauguma tavo kūrinių. Tas lyriškumas ateina iš vidaus?

Be abejo. Tikriausiai tiesiog toks esu viduje. Melodingos ir lyriškos dainos kuriasi savaime.

Anksčiau dirbai modeliu, ar dar lieka laiko darbui prieš fotokameras? Ar viską atiduodi muzikai?

Tiesa, modelio darbas šiuo metu truputį primirštas, tačiau šios srities tikrai neatsisakau. O laiko tikrai viskam užtenka, nors muzika dabar yra pirmoje vietoje.

Maloniau dainuoti gimtąja kalba, o gal angliškai?

Lengviau dainuoti tikriausiai yra gimtąja kalba kaip ir rašyti dainas. Ja žodžiai dažniausiai liejasi ir beveik visos mano dainos pirma buvo parašytos lietuviškai, o tik po to kai kurios išverstos į anglų kalbą.

Gabrielius Vagelis / Pijaus Vėberio nuotr.
Gabrielius Vagelis / Pijaus Vėberio nuotr.

Daugelis tave drąsina. Dažnai renkiesi ryškius įvaizdžius, prisipažink, taip nori išsiskirti iš kitų Lietuvos atlikėjų?

Ne, apie išsiskyrimą iš kitų aš negalvoju. Aš noriu ir visada stengiuosi būti savimi bei atrodyti taip, kaip save jaučiu. O jei dar ir išsiskiriu, tuomet tai idealus variantas.

Kelis kartus sudalyvavęs nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje tapai mylimu Lietuvos atlikėju. Kiek koncertų žadi padovanoti šią vasarą?

Kol kas dar tikslaus skaičiaus nežinau, tačiau jie dabar yra planuojami, tad tikiuosi, kad jų tikrai bus.

Šį vakarą visi žiūrės „Eurovizijos“ pirmą pusfinalį ir sirgs už Ievą Zasimauskaitę. Pasibaigus nacionaliniam turui domiesi, kas vyksta toliau? Be Lietuvos turi šalį favoritę?

Esu girdėjęs porą kitų šalių atstovų, tačiau specialiai jų visų neklausiau. Man patinka pasirodymus išgirsti pirmą kartą tiesiogiai atrankos metu ir žiūrėti, koks gi bus įspūdis.

Skaitykite daugiau