Prieš „Eurovizijos“ finalą Monika Marija koncertuos Šiaulių „Akropolio“ gimtadienyje

Monika Marija Paulauskaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-07 10:58
Likus vos 25 valandoms iki lemiamo pasirodymo 2018 m. „Eurovizijos“ atrankos finale, viena šių metų favoričių Monika Marija pakils į sceną Šiauliuose. „Lietuvos balso“ nugalėtoja koncertuos didžiausio Šiaurės Lietuvoje prekybos ir pramogų centro Šiaulių „Akropolio“ gimtadienio šventėje.

Monikai Marijai tai bus paskutinė repeticija prieš sekmadienio vakarą vyksiantį pasirodymą Kauno „Žalgirio“ arenoje ir viena paskutinių galimybių gyvai paskatinti Lietuvos žmones balsuoti už ją „Eurovizijos“ atrankos finale.

Devintąjį gimtadienį šį savaitgalį švęsiantis Šiaulių „Akropolis“ lankytojus pradžiugins ne tik geriausio Lietuvos balso konkurso finalistų pasirodymu, bet ir madų šou, diskoteka Ledo arenoje ir daugybę ypatingų pasiūlymų.

„Akropolio“ gimtadienis – tai pirmiausia šventė mūsų lankytojams. Todėl šeštadienį šiauliečius pakviesime į tris didžiulius renginius, o visą savaitgalį džiuginsime įvairiomis staigmenomis ir nuolaidomis“, - sakė Šiaulių „Akropolio“ valdytoja Sonata Jocienė.

Kovo 10 d., šeštadienį, 15 val. antrajame „Akropolio“ aukšte šalia „Can Can“ picerijos bus įrengtas mados podiumas, kur vyks naujausių pavasario/vasaros kolekcijų pristatymas. Bus demonstruojamos „Cropp Town“, „Denim Dream“, H&M, „House“, „Introstyle“, „Miglė“, „Monton“, „Mosaic“, „Mustang“, „Reserved“, „Sinsay“, „Skinija“, „Utenos trikotažas“, batų parduotuvių „Danija“, „Deichmann“, „Fam Club“, WAWA, prekių vaikams „Kidzone“ ir „Žaislų planeta“ naujausios kolekcijos.

Pasibaigus madų demonstravimui, 17 val. prasidės „Lietuvos balso“ nugalėtojos Monikos Marijos ir finalininkų Gražvydo bei Paulinos koncertas.

18.30 val. šventė persikels į „Akropolio“ Ledo areną, kur vyks gimtadienio diskoteka ant ledo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai